Naujienų srautas

Sportas2019.05.08 16:16

Geriausio A lygos mėnesio žaidėjo įvertinimas atiteko dar vienam Vilniaus „Žalgirio“ atstovui

LRT.lt 2019.05.08 16:16

Čempionato lyderio Vilniaus „Žalgirio“ saugas Pau Moreris balandžio mėnesį išsiskyrė puikiu žaidimu ir sulaukė įvertinimo, skelbiama lygos pranešime spaudai.

Apklausoje dalyvavę futbolo žurnalistai ir komentatoriai būtent šį 23-ejų metų legionierių iš Ispanijos išrinko geriausiu Lietuvos futbolo A lygos balandžio mėnesio žaidėju.

Šį kartą kova rinkimuose buvo dar nuožmesnė negu praėjusį mėnesį. Iš galimų 27 taškų P. Moreris surinko 12 ir vos tašku aplenkė savo komandos draugą ir geriausią kovo mėnesio žaidėją Tomislavą Kišą.

Nedaug nuo dviejų žalgiriečių atsiliko Marijampolės „Sūduvos“ saugas Eligijus Jankauskas (9 taškai), „Kauno Žalgirio“ puolėjas Joao Figueiredo (7 taškai) ir rezultatyviausias praėjusio sezono žaidėjas Liviu Antalis (6 taškai).

Apklausoje taip pat buvo paminėti ir iki 3 taškų surinko „Kauno Žalgirio“ bei „Sūduvos“ gynėjai – Jurijus Bušmanas, Tomas Mikuckis bei Aleksandras Živanovičius, „Palangos“ puolėjas Idrisas Umajevas ir „Žalgirio“ vartininkas Armantas Vitkauskas.

Rinkimuose savo balsus teikė šie sporto žurnalistai ir komentatoriai: Naglis Miknevičius, Ramūnas Jakubauskas, Justas Kontrimas, Evaldas Gelumbauskas, Vilmantas Remeika, Karolis Tretjakas, Vaidotas Januška, Zigmas Jurevičius ir Marius Bagdonas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi