Sportas

2019.05.08 15:44

Kompromisas rastas: „Olympiacos” žais paskutines reguliaraus sezono rungtynes

LRT.lt 2019.05.08 15:44

Ilgą laiką grasinę nežaisti paskutiniųjų Graikijos čempionato reguliariojo sezono rungtynių, trečiadienį Pirėjo „Olympiacos“ persigalvojo – sulaukę palankaus sprendimo dėl teisėjų jie į aikštę nusprendė žengti, rašo eurohoops.net.

Pirėjo ekipa anksčiau buvo pareiškusi, jog nežais jokių rungtynių, kuriose teisėjaus bent vienas iš trijų teisėjų, dalyvavusių skandalingame Graikijos taurės pusfinalyje, kuriame Pirėjo komanda nebaigė rungtynių su Atėnų „Panathinaikos“ ir aikštę paliko jau po dviejų kėlinių.

Trečiadienio vakaro rungtynėms su „Promitheas“ ekipa buvo paskirtas vienas iš trijų arbitrų, švilpusių tame mače Panagiotis Anastopoulos, tačiau šis informavo teisėjų sąjungą ir Graikijos krepšinio federaciją jog mače teisėjauti negali, tad „Olympiacos“ ekipai neliko kliūčių sužaisti paskutines reguliaraus sezono rungtynes.

Apie tai socialiniame tinkle informavo ir pats klubas, patalpinęs rungtynių anonsą.

LRT.lt primena, jog tuo atveju, jei Pirėjo komanda būtų atsisakiusi žaisti rungtynes, jai būtų grėsęs iškritimas į žemesnę lygą. Tačiau panašu, jog sprendimas buvo rastas.