Naujienų srautas

Sportas2019.05.08 14:51

„Chelsea” protestai atmesti – klubas metus negalės įsigyti naujų žaidėjų

LRT.lt 2019.05.08 14:51

Londono „Chelsea“ klubas sulaukė prastų žinių – trečiadienį buvo patvirtinta, jog dėl pažeistų taisyklių įsigyjant jaunus žaidėjus iš ne Europos Sąjungos šalių, klubui bus taikomas draudimas ateinančių vasaros ir žiemos perėjimų lango metu registruoti naujus futbolininkus.

Pirminis sprendimas buvo priimtas dar vasario mėnesį, tačiau Londono komandos atstovai kreipėsi į FIFA tikėdamiesi, jog sprendimas bus nukeltas vėliau ir po šio sezono klubas dar spės pasistiprinti – anksčiau taip nutiko „Barcelona“, Madrido „Real“ ir Madrido „Atletico“ komandoms.

Nepaisant to, „Chelsea“ sulaukė prasto sprendimo – draudimas įsigalioja čia pat. Tiesa, klubas galės registruoti jaunesnius negu 16 metų amžiaus žaidėjus.

Tiesa, Londono klubas dar gali kreiptis į sporto arbitražo teismą ir tikėtis, jog bus priimtas palankus verdiktas ir draudimas vis dėlto bus nukeltas į vėlesnį laiką.

Tai įneša dar daugiau nežinomybės į Edeno Hazardo situaciją klube – jau kurį laiką belgas yra siejamas su perėjimu į Madrido „Real“, tačiau dabar, kai Londono komanda neturės galimybės įsigyti pamainos, sandėris gali ir neįvykti.

Taip pat daugybė klubo auklėtinių šiuo metu yra paskolinti kitiems klubams, tad susidariusi situacija gali jiems atverti duris į pagrindinę ekipą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi