Naujienų srautas

Sportas2019.05.08 07:30

Po istorinės pergalės Kloppas pripažino: nemaniau, kad tai yra įmanoma

LRT.lt 2019.05.08 07:30

„Liverpool“ futbolininkai antradienio rungtynėse perrašė istoriją – prieš „Barcelona“ vienuolikę panaikino trijų įvarčių deficitą, laimėjo akistatą 4:0 ir antrus metus paeiliui iškovojo kelialapį į Čempionų lygos finalą. Po rungtynių laimėtojų treneris Jurgenas Kloppas pripažino – prieš rungtynes ir pats negalvojo, jog toks rezultatas yra įmanomas.

Bendraudamas su žurnalistais Vokietijos futbolo specialistas pasakojo, jog prieš rungtynes tokio rezultato tikėtis buvo sunku, nepaisant neblogo pasirodymo pirmose rungtynėse išvykoje.

„Ypatinga, labai ypatinga naktis. Laimėti prieš „Barceloną“ yra vienas sunkiausių dalykų, laimėti, kai atsilieki 0:3 – dar sunkiau. Bandėme tęsti tai, ką darėme Barselonoje ir laimėti eidami žingsnis po žingsnio.

Jau iš pirmo mačo išmokome savo pamokas. Jei turi šansų – turi juos išnaudoti, kitaip būsi nubaustas. Dar prieš rungtynes vaikinams sakiau – nemanau, kad tai yra įmanoma, tačiau vien dėl to, kad tai esate jūs – šansas tikrai yra. Didžiuojuosi būdamas šios komandos treneriu. Atsiminsiu tai visą savo gyvenimą, – su šypsena veide pasakojo strategas.

Manau, jog varžovams prieš mus šiandien žaisti buvo tikrai sunku. Praėjusią savaitę mes nebuvome verti pralaimėti 0:3, šiandien jie nebuvo verti pralaimėti 0:4”.

Treneris taip pat atskirai paminėjo ketvirtąjį ir pergalingą įvartį, kurį sukūrė puikiai kampinio situaciją įvertinęs Trentas Alexanderis Arnoldas, užklupęs varžovų gynybą ir atlikęs tikslų perdavimą Divockui Origi, kuriam beliko pasiųsti kamuolį į tinklą.

„Kalbant apie ketvirtą įvartį, vau, Trentas Alexanderis-Arnoldas. Tuo metu net nemačiau, kas atliko tą perdavimą, nes pats buvau nusisukęs. Vėliau pamačiau kartojimą, tai tiesiog neįtikėtina, ką jis padarė. Genialu“, – pagyrų auklėtiniui negailėjo J. Kloppas.

Futbolo sirgalių tarpe šis mačas iškart buvo pradėtas lyginti su 2005-ųjų Čempionų lygos finalu, kuriame „Liverpool“ taip pat panaikino trijų įvarčių deficitą, nugalėjo „Milan“ ir žengė į finalą. Pats treneris tokių paralelių ieškoti nebuvo linkęs.

„Patys palyginimų su Stambulu neieškojome, mes labiau norėjome kurti savo istoriją. Žinau, ką žmonės apie mane kalba, apie visus pralaimėtus finalus, tačiau tai, ką padarėme šiandien, tikrai yra ypatinga. Nesu tikras, ar tai dar kada nutiks, savo vaikinų akyse mačiau ašaras“, – kalbėjo J. Kloppas.

Finalo rungtynėse „Liverpool“ futbolininkai susitiks su „Ajax“ ir „Tottenham“ poros laimėtojais. Po pirmojo mačo vieno įvarčio persvarą turi Nyderlandų ekipa, atsakomosios rungtynės trečiadienį vyks Amsterdame.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi