Sportas

2019.05.06 14:46

Divgubas smūgis „Liverpool“ – rungtynes su „Barcelona“ praleis Salah ir Firmino

LRT.lt2019.05.06 14:46

Pirmadienį „Liverpool“ klubo surengtoje spaudos konferencijoje anglų ekipos vyriausiasis treneris Jurgenas Kloppas pranešė, jog Mohamedas Salah ir Roberto Firmino nežais antradienį vyksiančiose atsakomosiose Čempionų lygos pusfinalio rungtynėse su „Barcelona“ klubu Liverpulyje.

Egiptietis M. Salah traumą patyrė Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse su „Newcastle United“ klubu kovoje dėl kamuolio ore susidūręs su varžovų vartininku Martinu Dubravka. Iš aikštės vienas „Liverpool“ lyderių buvo išneštas neštuvais. Vėliau buvo pranešta, jog puolėjui sutrenktos smegenys.

„Liverpool“ futbolininkai antradienį turės sudėtingą užduotį – panaikinti pirmųjų pusfinalio rungtynių metu „Barceloba“ susikrautą trijų įvarčių pranašumą – 3:0. Apie tai spaudos konferencijoje kalbėjęs J. Kloppas aiškino, jog komanda bandys išnaudoti visas įmanomas galimybes.

„Du vieni geriausių pasaulio puolėjų negalės rungtyniauti antradienio rungtynėse, kuriose mes turime įmušti keturis įvarčius, – situaciją apie traumuotus „Liverpool“ žaidėjus skambiai pateikė J. Kloppas. – Tai mums nelengvina gyvenimo, tačiau sieksime visas 90 minučių švęsti futbolo šventę susitikime. Norime pasirodymą Čempionų lygoje pažymėti tinkamai. Jeigu laimėsime, bus nuostabus. Jeigu nelaimėsime, padarykime tai pačiu gražiausiu būdu.“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt