Naujienų srautas

Sportas2015.09.08 13:45

Vilniaus „Žalgiryje“ rungtyniaus saugas iš Portugalijos

ELTA 2015.09.08 13:45

Vilniaus „Žalgirio“ futbolo klubą papildė patirties aukščiausiose Portugalijos ir Olandijos lygose turintis portugalas Jorge Chula.

Vilniaus „Žalgirio“ futbolo klubą papildė patirties aukščiausiose Portugalijos ir Olandijos lygose turintis portugalas Jorge Chula.

Kūrybingumu, kamuolio kontrole ir greičiu pasižymintis žaidėjas su „Žalgirio“ vadovais rankomis sukirto trečiadienio popietę. 25 metų futbolininkas, galintis žaisti krašto saugo bei puolėjo pozicijose, prieš prisijungdamas prie žalgiriečių atstovavo antros pagal pajėgumą Portugalijos lygos „Desportivo das Aves“ komandai.

„Jau seniai norėjome komandoje turėti žaidėją iš Portugalijos. J. Chula buvo vienas iš kandidatų, kuriuos pastaruoju metu akylai stebėjome. Buvo labai didelė tikimybė, kad jis būtų papildęs komandą dar žiemą, tačiau tuo metu nepavyko susitarti su jo buvusiu klubu. Labai džiaugiamės, kad visi formalumai yra išspręsti ir jis jau šiandien dalyvaus vakarinėje komandos treniruotėje. Šio žaidėjo įsigijimas yra pasiruošimo Čempionų lygai dalis.

J. Chula pasižymi didelėmis greičio savybėmis. Ieškojome būtent tokio krašto saugo, kuris galėtų aplenkti bet kurį varžovų gynėją“, – sakė Vilniaus klubo sporto direktorius Mindaugas Nikoličius.

J. Chula savo karjerą pradėjo Portugalijos „Braga“ ir „Porto“ klubų futbolo akademijose, vėliau debiutavo ir pagrindinėje „Porto“ komandoje. Žaidėjas buvo porą kartų skolinamas kitoms komandoms: antros pagal pajėgumą Portugalijos lygos „Tourizense“ ekipai, taip pat aukščiausios Olandijos lygos „Venlo“ komandai, kurioje sužaidė 27 rungtynes.

2012 metais J. Chula persikėlė į Portugalijos grando Lisabonos „Sporting“ gretas, o jos B komandoje sužaidė 11 rungtynių. Nuo 2013 metų krašto saugas atstovavo aukščiausios Portugalijos lygos Madeiros „Maritimo“ ekipai, o po metų persikėlė į antros lygos „Desportivo das Aves“ klubą, kuriame žaidė iki šiol.

J. Chula yra jau antrasis „Žalgirį“ sustiprinęs futbolininkas šiame žaidėjų perėjimo laikotarpyje. Vos prieš parą žalgiriečių gretas papildė Brazilijos jaunimo (iki 20 metų) rinktinėje žibėjęs Lucasas Gaucho.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi