Sportas

2019.05.05 16:55

„Kauno Žalgiris“ išvykoje antrą kartą įveikė „Palangą“

LRT.lt2019.05.05 16:55

Šeštadienį tęsiasi 9-asis Lietuvos A lygos turas. Solidžiai sezoną pradėjęs „Kauno Žalgiris“ ir toliau demonstruoja gerą sportinę formą – svečiuose 3:0 nepaliko vilčių „Palangos“ ekipai.

Pirmosiose tarpusavio rungtynėse Kaune kauniečiai iškovojo pergalę rezultatu 6:1, o Klaipėdoje užtikrintą pergalę nukalė fantastiškais įvarčiais iš toli.

Jau 6-ąją rungtynių minutę Kauno ekipą į priekį išvedė į rikiuotę grįžęs Dominykas Galkevičius. Patyręs saugas pasitaisė kamuolį, atliko smūgį iš maždaug 25 metrų ir pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą.

Rungtynes toliau kontroliavę kauniečiai į gynybą nesitraukė ir tai vėl davė naudos. Renato buvo pargriautas netoli varžovų baudos aikštelės, o baudos smūgį tiksliai išpildė bei pirmą savo įvartį sezone įmušė legionierius Jurijus Bušmanas.

Kartą pasižymėjęs D.Galkevičius apie save vėl priminė jau antrojo kėlinio metu, kai 55-ąją minutę pelnė dar vieną puikų įvartį. J.Bušmanas nuo kampinio gairelės atliko perdavimą ties 16 metrų riba, o ten buvęs D.Galkevičius smūgiavo į ore esantį kamuolį ir vėl pasiuntė jį į vartus.

Vėliau į aikštę po keitimų žengė Karolis Šilkaitis, Benas Anisas ir Rokas Krušnauskas, o abi komandos turėjo dar keletą progų pasižymėti. Vis tik, daugiau įvarčių įmušti nepavyko ir rungtynės baigėsi kauniečių pergale rezultatu 3:0.

Po šios pergalės Mindaugo Čepo vadovaujama komanda savo sąskaitoje turi jau 18 taškų ir 4 taškais lenkia ketvirtoje vietoje esantį Kauno „Stumbrą“. Palangiškiai yra surinkę 7 taškus ir užima 6-ąją poziciją.