Sportas

2019.05.05 16:18

Domanto Sabonio vasaros planuose – metimo bei gynybos tobulinimas ir treniruotės su tėčiu

LRT.lt 2019.05.05 16:18

Indianos „Pacers“ NBA sezoną baigė pirmajame Rytų konferencijos atkrintamųjų etape, kai serijoje 0-4 nusileido Bostono „Celtics“ klubui, o vienas kertinių ekipos krepšininkų – Domantas Sabonis – organizacijos „Youtube“ kanalui apžvelgė sezoną.

„Žinoma, niekada nesinori baigti sezono taip anksti, tačiau manau, kad apskritai turėjome gerą sezoną.Komandą kamavo traumos, bet kaskart vienas iš vaikinų imdavosi iniciatyvos. Visi tikėdavo savimi bei komanda ir išliko vieningi.

Kiekvienos rungtynės yra papildoma patirtis. Ypač prieš tokią komandą kaip „Celtics“, kuri yra kupina talentingų žaidėjų. Tokios rungtynės leidžia daug sužinoti apie save ir apie komandą“, – optimistiškas liko lietuvis.

Paklaustas, ar yra patenkintas savo, kaip krepšininko, tobulėjimu, aukštaūgis pabrėžė ilgas valandas sunkaus darbo.

„Praėjusią vasarą daug dirbau ir stengiausi išmokti būti agresyvus. Mano tikslas buvo tapti antrojo penketuko lyderiu ir padėti komandai laimėti.

„Labai mėgstu žaisti su Mylesu Turneriu. Turime puikų tarpusavio supratimą, abu norime laimėti ir daryti viską tinkamu būdu, kaip nori treneris. Puiku, jog savo rolėse sugebame padėti vienas kitam“, – apie komandos draugą pasakojo D. Sabonis.

Karjeros sezoną sužaidęs lietuvis yra vienas iš kandidatų minimas tarp kandidatų laimėti geriausiojo šeštojo žaidėjo apdovanojimą, tačiau pats atletas yra linkęs koncentruotis į krepšinį.

„Ne, nekreipiu į tai daug dėmesio. Tiesiog noriu laimėti, padėti komandai, o visa kita išsispręs savaime“, – teigė „Pacers“ vidurio puolėjas.

Paklaustas apie tarpsezonio tikslus, lietuvis išliko kuklus ir išreiškė norą daryti, ko tik reikės, kad padėtų savo ekipai.

„Gynybos gerinimas bus pagrindinis vasaros tikslas. Noriu, jog galėčiau dengti žemesnius žaidėjus, nes tai padidintų mano minučių skaičių ir žaidimo laiką su M. Turneriu. Aptarsiu su treneriais ir tėčiu, kur dar turėčiau patobulėti. Taip pat skirsiu dėmesį metimui“, – dėstė D. Sabonis.