Sportas

2019.05.05 12:39

Pasieniečiai sulaikė į Baltarusiją vykusią merginų regbio komandą

LRT.lt2019.05.05 12:39

Sekmadienį Vilniaus regbio akademijos (VRA) merginų komanda įstrigo pasienyje, Medininkuose. Ekipažas nebuvo praleistas į Baltarusijoje vykstantį turnyrą dėl automobilio, kuriuo vyko į užsienį – jis buvo ieškomas Interpolo.

Anot laikinai direktoriaus pareigas VRA einančio bei treneriu dirbančio Vidmanto Valio, komanda sekmadienį ryte buvo sulaikyta pasienyje ir buvo nepaleista ilgiau nei 7 valandas

„Mercedes-Benz“ markės automobilį VRA įsigijo aukciono metu iš pačio Lietuvos muitinės departamento. Transporto priemonė anksčiau buvo konfiskuota, o po to parduota.

Automobilis buvo pirktas išsimokėtinai, užregistruotas Lietuvoje, taip pat praėjo techninę apžiūrą ir buvo apdraustas. Ši problema iškilo tik bandant vyktį į užsienį.

Pats V. Valys teigia, kad muitinės departamento darbuotojai bei pasieniečiai nenori imtis spręsti situacijos, nes yra savaitgalis. Taip pat treneris spėlioja, ar taip iš VRA yra tiesiog norima pasipelnyti.

V. Valys ir vienos iš merginų tėvai davė savo automobilius, kad šios galėtų nuvyktį į turnyrą.  Strategas, tuo tarpu, liko pasienyje, kad galėtų išsiaiškinti, kodėl ekipažas buvo sulaikytas.

Automobilis buvo konfiskuotas ir nugabentas į Vilnių.

Portalui LRT.lt kol kas su Lietuvos muitinės departamentu susisiekti nepavyko.

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt