Naujienų srautas

Sportas2019.05.04 22:00

Dėl teisėjų darbo įsiutęs Urbonas: iš mano miesto ir komandos taip nesityčios

LRT.lt 2019.05.04 22:00

Utenos „Juventus“ šeštadienį LKL pirmenybėse 94:91 iškovojo dramatišką pergalę prieš Alytaus „Dzūkiją“, tačiau vyriausiasis treneris Žydrūnas Urbonas visos spaudos konferencijos metu kritikavo teisėjų darbą.

„Rungtynėse buvo vienintelis klausimas – kaip šiandien bus teisėjaujama. Pasakysiu paprastai: kalbėsiu daug, nes atsibodo tokius dalykus daryti.

Gerbiu jų darbą, gerbiu teisėjus, bet pasirodo, kad čia tvarkomi reikalai? Kur kažką gali padaryti? Šiandien nepasakiau nė vieno keiksmažodžio nė vienam iš teisėjų. Sveikinu Valdemarą Chomičių, bet nemanau, kad jis būtų norėjęs pergalės su tokia pagalba. Bent jau aš savo 60-mečiui tokios pagalbos nenorėčiau“, – tiradą tęsė strategas.

Ž. Urbonas nesustojo – teisėjų darbą pavadino anarchija ir apkaltino noru nusmukdyti jo ekipą. Specialistas taip pat aptarė gautas technines pražangas ir savo išvarymą.

„Nepasakius nė vieno keiksmažodžio, gauti diskvalifikaciją? Na klausykit, jau pas mus kažkas nebegerai. Čia tada visiška anarchija – galima daryti ir patvarkyti ką nori ir tik reikia dėkoti vyrų charakteriams už pergalę.

Aišku, nebegalėjau kentėti tokio dalyko, nes matėsi, kad pralaimėsime. Galvojau, bus „padarytas“ pralaimėjimas. Bet kiek žinau, po mano išvarymo nebuvo nė vieno blogo švilpuko, kurį galėtume iškirpti ir siųsti lygai. Jeigu norite, galėsime paviešinti. Pamatysite socialiniuose tinkluose, kaip ten buvo“, – monologą tęsė treneris.

Netrukus Ž. Urbonas ėmė pasakoti ir apie antrąją techninę pražangą.

„Antroji techninė buvo už klausimą teisėjui Gintarui Vitkauskui už ką buvo pražanga. Aš nerodžiau jokios agresijos, nes žinojau, kad buvau įspėtas, o jis atsisuko ir davė antrą techninę. Gal jis galėtų pakomentuoti, būtų labai įdomu. Aišku, jis sakys, kad aš keikiausi, dar kažką dariau. Bet pas mane už nugaros yra 14 žmonių. Man Vidas Ginevičius net atėjo ir pasakė, kad tik negaučiau antros techninės.

Atsakiau, jog esu ramus ir nežinau, už ką gavau pirmąją techninę pražangą bei įspėjimą. Žinojau, kad šiandien bus tokios rungtynės. Tvardžiausi, buvau ramus, bet kai tyčiojasi, aš nebegaliu. Iš mano miesto ir komandos taip nesityčios“, – mintis dėstė treneris.

Galiausiai, strategas prabilo ir apie kitų LKL trenerių požiūrį į teisėjų darbą.

„Su treneriais taip pat kalbame, kad šiemet labai sunku. Trenerių bendravimas yra pakankamai geras išskyrus su užsieniečiais. Tiek su Kaziu Maksvyčiu, tiek su Antanu Sireika mes kartais būname „apšalę“ nuo kai kurių sprendimų. Darosi graudu. Lietuvos krepšinis nuėjo labai toli ir nereikėtų gadinti šitokio dalyko“, – spaudos konferenciją užbaigė Ž. Urbonas.

 

 

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi