2019.05.04 16:41

„Bournemouth“ dramatiškai įveikė devyniese mačą baigusius „Tottenham“ futbolininkus

LRT.lt2019.05.04 16:41

Šeštadienį 37-jame Anglijos „Premier“ lygoje susikovė trečiąją vietą bandantis išlaikyti Londono „Tottenham Hotspur“ klubas ir vietos „Bournemouth“ ekipa. Paskutinėmis minutėmis įvartį pelnę aikštės šeimininkai triumfavo 1:0 (0:0)

Svečiams pergalės būtų užtekę, kad užsitikrinų trečiąją vietą turnyrinėje lentelėje, todėl jie nuo pirmųjų minučių bandė atakuoti varžovų vartus. Taip pat ir nevengė kontakto – dėl to pirmosios pusės pabaigoje raudoną kortelę gavo Heung-Min Sonas. Korėjietis prasižengė, o po to stipriai pastūmė varžovą, todėl buvo priverstas palikti aikštę.

Vos po pertraukos teisėjas Londono klubui parodė ir antrąją raudoną kortelę – šįkart neleistinai varžovą stabdė Juanas Foythas.

Atrodė, kad svečiai sugebės išsigelbėti ir iškovoti lygiąsias, tačiau „Bournemouth“ pergalę išplėšė pačiame susitikimo gale – jau per pradėtą laiką. Po kampinio kamuolys surado Nathano Ake galvą, o šis pasiuntė jį į vartus.

„Tottenham“ futbolininkams reikia pergalės paskutiniajame čempionato ture, kad užsitikrintų vietą geriausiųjų ketvertuke. Jiems ant kulnų lipa Londono „Chelsea“ ir „Arsenal“ ekipos.

Aikštės šeimininkai, savo ruožtu, yra surinkę 45 taškus ir rikiuojasi 12-oje pozicijoje.