2019.05.04 09:37

Neįtikėtiname keturių pratęsimų trileryje „Trail Blazers“ nukovė „Nuggets“ krepšininkus

LRT.lt 2019.05.04 09:37

Šeštadienio rytą vyko fantastiškos rungtynes NBA Vakarų konferencijos pusfinalyje, kur name žaidusi Portlando „Trail Blazers“ ekipa 140:137 (23:17, 25:30, 33:29, 21:26, 7:7, 9:9, 11:11, 11:8) po keturių pratęsimų palaužė Denverio „Nuggets“ krepšininkus ir serijoje išsiveržė į priekį 2:1.

Aikštės šeimininkai pirmavo nuo dvikovos pradžios ir trečiojo ketvirčio pabaigoje susikrovė dviženklį pranašumą – 77:67. Vis dėlto, „Nuggets“ visą laiką buvo arti oponentų, kuriuos pasivijo iki pagrindinio laiko pabaigos likus mažiau nei keturioms minutėms – 95:95.

Rungtynės buvo permainingos iki paskutinės atakos, kai Portlando ekipos puolėjas Al-Farouqas Aminu nepataikė tritaškio, galėjusio išvesti „Blazers“ į priekį – komandoms teko žaisti pratęsimą – 102:102.

Papildomo krepšinio metu įtampa laikėsi iki pat finalinių sirenų, tačiau nė vienas klubas nesugebėjo apsiginti ar pelnyti taškų, kai tai buvo svarbiausia – paskutinių metimų nerealizavo Nikola Jokičius, Damianas Lillardas ir Jamalas Murray`us.

Mačo baigtį nulėmė ketvirtajame pratęsime pasirodęs Rodney Hoodas. Gynėjas pelnė 7 taškus per 75 sekundes, o jo tritaškis išvedė aikštės šeimininkus į priekį likus mažiau nei 20 sek. iki susitikimo pabaigos – 138:136. Svečiai atsitiesti nebepajėgė.

Krepšininkams šiose rungtynėse teko neįtikėtini krūviai. Nikola Jokičius ant parketo praleido net 65 minutes, per kurias pelnė 33 taškus, atkovojo 18 kamuolių ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų. Kitoje aikštės pusėje C.J. McCollumas žaidė 60 minučių, per kurias atliko net 39 metimus ir pelnė 41 tašką.

„Trail Blazers“: C.J. McCollumas 41, Damianas Lillardas 28, Rodney Hoodas 19, Enesas Kanteris 18 (15 atk. kam.), M.Harklessas 15.

„Nuggets“: Jamalas Murray`us 34, Nikola Jokičius 33 (18 atk. kam., 14 rez. perd.), Willas Bartonas 22, Paulas Millsapas 17 (13 atk. kam.).