2019.05.04 07:03

Bostone „Celtics“ nukovę „Bucks“ krepšininkai susigrąžino iniciatyvą serijoje

LRT.lt2019.05.04 07:03

NBA atkrintamosiose varžybose itin svarbią pergalę svečiuose iškovojo geriausią rezultatą Rytų konferencijoje ir visoje NBA parodę Milvokio „Bucks“. Mike‘o Budenholzerio auklėtiniai ankstyvą šeštadienio rytą 123:116 (25:30, 30:26, 40:31, 28:29) pranoko Bostono „Celtics“ ekipą ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį rezultatu 2:1.

Pirmoji susitikimo pusė palankiau klostėsi šeimininkų komandai. Vos 9 taškus antrajame serijos susitikime pelnęs rezultatyviausias „Celtics“ krepšininkas Kyrie Irvingas jau pirmajame ketvirtyje jų surinko 13, o įpusėjus antram kėlinukui Bostono ekipa susikrovė dviženklę persvarą – 44:32.

Rungtynių baigtis, kaip ir antrajame serijos susitikime, sprendėsi trečiajame kėlinyje, kuriame 40 taškų pelnę Milvokio krepšininkai pasiekė šios serijos rezultatyvumo rekordą. Visus tris iki šiol vykusius Rytų konferencijos pusfinalio susitikimus laimėjo trečiame ketvirtyje pranašesnis klubas.

Iki dvikovos pabaigos likus kiek mažiau nei trims minutėms „Bucks“ turėjo net 15 taškų pranašumą, tačiau atkarpą 8:0 sužaidusi Bostono ekipa įkvėpė vilties arena palikti pradedantiems gerbėjams. Nepaisant šio spurto, „Celtics“ nebepavyko išsigelbėti ir teko pripažinti varžovų pranašumą.

Pirmąsias serijos rungtynes Milvokyje laimėję „Celtics“ buvo perėmę iš varžovų namų aikštės pranašumą, tačiau „Bucks“ pergalė Bostone favoritų statusą ir vėl grąžino Viskonsino valstijos klubui.

„Celtics“: Kyrie Irvingas 29 (8/22 metimų, 11/12 baudų), Jaysonas Tatumas 20 (7/14 metimų, 11 atk. kam.), Jaylenas Brownas 18, Alas Horfordas 17 (8 atk. kam., 5 rez. perd.)

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 32 (8/13 metimų, 16/22 baudų, 13 atk. kam., 8 rez. perd., 3 blk.), George‘as Hillas 21 (9/12 metimų), Khrisas Middletonas 20.

Ketvirtasis serijos mačas Bostone vyks naktį iš pirmadienio į antradienį, 2 val. Lietuvos laiku.