Naujienų srautas

Sportas2019.05.02 21:07

Šaras apie dėmesį iš NBA: šiemet susidomėjimo daugiau

LRT.lt 2019.05.02 21:07

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai atsitiesė po netikėtos nesėkmės prieš Prienų „Skycop“ ir savo namų arenoje 82:68 susitvarkė su Utenos „Juventus“. Po mačo žalgiriečių treneris Šarūnas Jasikevičius akcentavo įtemptą tvarkaraštį ir pakomentavo naujienas apie tai, kad jo paslaugomis domisi NBA klubai.

„Pirma rungtynių pusė buvo gana slogi, vėliau pradėjome dominuoti gynyboje. Turime priprasti prie LKL krepšinio, kur mažesnės komandos spausis, vers mus atakuoti iš toli. Turime rasti balansą tarp gero metimo ir dar geresnio metimo, nes matosi, kad galime jį gauti. Labiausiai jaudina tai, kad Prienuose nedominavome gynyboje, o šiandien praleisti keturiasdešimt taškų pirmoje pusėje yra labai daug“, – pasakojo Š.Jasikevičius.

– Kaip sekasi į žaidimą vėl įsijungti Pauliui Jankūnui?

– Labai daug tų rungtynių, jam nėra lengva. Jis vienas tų, kurie su energija ateina į kiekvienas rungtynes, yra motyvuotas. Reikia laiko.

– Kaip pasikeitė jūsų rutina tokiu įtemptu metu?

– Mažai to kasdienio darbo, stengiamės neapkrauti žaidėjų, palaikyti formą, svarbiausia, kad jie su tinkamu nusiteikimu ateitų į rungtynes ir palaikytų formą, kas, akivaizdu, sunkiai sekasi pastarosiose dvejose rungtynėse.

– Šiandien pasirodė naujienos apie Memfio „Grizzlies“ dėmesį jums. Ar jau jaučiate dėmesio iš NBA daugiau nei pernai?

– Yra skambučių ir daugiau – dėmesio gal ir daugiau. Jei pernai buvo tik Torontas, šiemet susidomėjimo daugiau. Bet tai yra skambučiai, labai ankstyvos fazės, nelabai yra ką čia komentuoti.

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi