2019.05.02 19:05

„Jagiellonia“ su Novikovu paskutinę minutę krito Lenkijos taurės finale

LRT.lt2019.05.02 19:05

Itin apmaudžią nesėkmę Lenkijos futbolo taurės finalo rungtynėse patyrė Arvydo Novikovo ir Justo Lasicko atstovaujama Balstogės „Jagiellionia“, lemiame mače po labai vėlyvo praleisto įvarčio 0:1 (0:0) pralaimėjusi Gdansko „Lechia“ vienuolikei.

Po traumos grįžęs A. Novikovas žaidė visas rungtynes, tuo tarpu J. Lasickas mačui registruotas nebuvo.

Dvikovos metu nei viena komanda neturėjo ryškesnės persvaros – pavojingų epizodų susikurdavo tiek vieni, tiek kiti, tačiau įvarčiais jie nevirto.

Visi esminiai įvykiai nutiko jau pačioje antrojo kėlinio pabaigoje.

86-ąją minutę įvarčiu pasižymėjo „Lechia“ atstovas Flavio Paixao, tačiau jo komanda ilgai nesidžiaugė – buvo panaudota VAR sistema ir tikslus smūgis nebuvo įskaitytas.

Teisėjas dėl šio bei kitų stabdymų prie pagrindinio mačo laiko pridėjo 7 minutes, o tiek laiko pakako, kad Gdansko futbolininkai vis dėlto pelnytų pergalingą įvartį.

Tas pats F. Paixao šeštą pridėto laiko minutę atliko skersą perdavimą iš dešinio krašto į vartininko aikštelę, Balstogės komandos vartų sargas Marijanas Kelemanas sužaidė neryžtingai, o tuo pasinaudojęs Arturas Sobiechas prišoko ir iš arti nukreipė kamuolį į tinklą.

Per likusį laiką „Jagiellonia“ sukurti stebuklo nebesugebėjo ir aikštę paliko nuleistomis galvomis.

Tai buvo iš esmės vienintelis Balstogės ekipos šansas šiame sezone iškovoti trofėjų, mat čempionate komanda yra tik ketvirta, o nuo lyderės Varšuvos „Legia“ atsilieka 15 taškų ir tapti Lenkijos čempione šansų beveik neturi.