Sportas

2015.09.08 13:45

Vilniaus „Žalgirio“ klubo gretas papildė Brazilijos futbolininkas

BNS2015.09.08 13:45

Besiruošdamas artėjančioms kovoms UEFA Čempionų lygos antrajame atrankos etape Vilniaus „Žalgirio“ klubas savo gretas sustiprino vienu rezultatyviausių aukščiausios Omano lygos puolėju bei Brazilijos 20-mečių (U-20) rinktinėje spindėjusiu Lucasu Gaucho.

Besiruošdamas artėjančioms kovoms UEFA Čempionų lygos antrajame atrankos etape Vilniaus „Žalgirio“ klubas savo gretas sustiprino vienu rezultatyviausių aukščiausios Omano lygos puolėju bei Brazilijos 20-mečių (U-20) rinktinėje spindėjusiu Lucasu Gaucho.

Kaip rašoma pranešime, prie „Žalgirio“ prisijungęs futbolininkas yra atstovavęs savo gimtosios šalies jaunimo rinktinei, kurios gretose per 12 rungtynių spėjo pasižymėti devyniais įvarčiais. Nacionalinei Brazilijos komandai brazilas atstovavo kartu su dabartinėmis šalies futbolo žvaigždėmis Neymaru bei Oscaru.

„Lucas yra puikus pastiprinimas mūsų komandai. Per pastaruosius penkerius metus mes visada turėdavome pajėgių puolėjų, o jis, mūsų manymu, gali žaisti futbolą aukščiausiame lygyje. Tai yra jaunas žaidėjas, kuris puikiai pasirodė savo šalies jaunimo rinktinėje. Dėl jo mums teko susigrumti su daugybe pajėgių Azijos klubų, tačiau pats futbolininkas norėjo tęsti savo karjerą Europoje. Tai buvo vienas iš prioritetų pasirenkant būtent mūsų komandą“, – cituojamas Vilniaus „Žalgirio“ sporto direktorius Mindaugas Nikoličius.

Nors iki pirmųjų rungtynių UEFA Čempionų lygos antrajame atrankos etape liko lygiai mėnuo, M. Nikoličius tiki, kad tai yra pakankamas laiko tarpas žaidėjo integracijai į komandą.

„Daug kalbėjomės su klubo treneriais, jie tiki, kad žaidėjas per šį laikotarpį spės pasiruošti tiek fiziškai, tiek taktiškai. Tikiu, kad jis taps svarbia klubo dalimi ir suteiks treneriui papildomų galimybių renkantis komandos sudėtį“, – sakė žalgiriečių sporto direktorius.

Prieš tris dienas 24-ąjį gimtadienį atšventęs futbolininkas, kurio tikrasis vardas yra Lucas de Souza Goncalvesas, savo karjerą pradėjo aukščiausioje Brazilijos futbolo lygoje žaidžiančiame „Sao Paulo“ klube, vėliau buvo nuomojamas „Sao Bernardo“ ekipai. 2011-aisiais L. Gaucho prisijungė prie „Portugesos“, su kuria tais pačiais metais tapo Seria B turnyro čempionu.

2012 metais brazilas pasirašė ilgalaikį kontraktą su Ispanijos „Espanyol“ klubu, tačiau jame taip ir nedebiutavęs sugrįžo į gimtinę bei papildė antrame pagal pajėgumą Brazilijos čempionate rungtyniaujančią „Luverdense“ komandą.

2013-aisiais L. Gaucho vėl paragavo legionieriaus duonos, o iki šiol atstovavo tokių egzotiškų šalių, kaip Tailandas, Vietnamas bei Omanas, klubams. Pastarosios šalies „Al-Shabab“ ekipoje, kurioje rungtyniavo prieš prisijungdamas prie „Žalgirio“, brazilas pelnė 16 įvarčių per 25 rungtynes bei buvo ketvirtas pagal rezultatyvumą futbolininkas aukščiausioje Omano lygoje.

L. Gaucho yra pirmasis žaidėjas, papildęs komandą šią vasarą. „Žalgirio“ treniruotėse šiuo metu prakaitą lieja bei peržiūroje dalyvauja dar du legionieriai iš Brazilijos – Jadsonas de Brito Lima ir Eliandro.

Klubo sporto direktorius atskleidė, jog su brazilu pasirašytas ilgalaikis kontraktas, o artimiausiu metu komandą gali papildyti ir daugiau naujokų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt