Naujienų srautas

Sportas2019.05.01 20:16

Apie galimą Vaitkaus sugrįžimą į „Šiaulius“ paklaustas Sireika: negali būti nė kalbos

LRT.lt 2019.05.01 20:16

Šią savaitę dėl vidinių klubo taisyklių pažeidimo suspenduotam „Šiaulių“ komandos lyderiui Ignui Vaitkui karjera Šiauliuose, panašu, yra baigta. Apie tai po rungtynių Saulės mieste su Vilniaus „Ryto“ ekipa kalbėjo vyriausiasis šiauliečių treneris Antanas Sireika, pateikęs daugiau informacijos apie išsiskyrimą su žaidėju.

„Nežinau, kodėl jis bijo pasakyti. Nesuprantu, kodėl žaidėjas tikina, jog nežino už ką buvo suspenduotas. Kaip gali nežinoti, už ką? Atėjau ir pasakiau – pasižiūrėk į paskutines rungtynes su Alytaus „Dzūkija“. Nenoriu daugiau plėstis, noriu tik pasakyti – komandoje neturi būti žmogaus, kuris negerbia bendraklubių, komandos vadovų, negerbia kitų“, – kalbėjo A. Sireika.

Pasirodo, suspenduoti žaidėją „Šiaulių“ vadovybė norėjo dar anksčiau. Tiesa, tam pasipriešinęs A. Sireika nusprendė krepšininkui, kuris žaidė savo karjeros sezoną (12,2 taško, 4,7 atkovoto kamuolio ir 2 rezultatyvaus perdavimo), suteikti antrąjį šansą.

„Mano klaida, jog per vėlai priėmiau sprendimą dėl I. Vaitkaus. Jam sakiau: „Tau skiriu didžiausią dėmesį kaip savo sūnui. Pasižiūrėk, gauni žaisti daugiausiai minučių, žaidi starto penkete, dėl tavęs keitėme pozicijas, bet tu turi gerbti kitus. Negali po nesėkmių kaltinti kitų. Žiūrėk pirmiausia į save“, – tvirtino strategas. – Labai norėjau, kad I. Vaitkus toliau žaistu. Klubo vadovų pozicija buvo kitokia ir jį norėjo pašalinti anksčiau. Paprašiau palaikti. Turėjome su krepšininku asmeninį pokalbį, pakalbėjome dviese kaip su vaiku. Jis susigraudino, apsikabino, padėkojo, bet niekas nepasikeitė. Be reikalo nepaklausiau vadovų ir anksčiau neišsiskyrėme su žaidėju.“

Pirminis žiniasklaidoje pasirodęs „Šiaulių“ verdiktas dėl I. Vaitkaus elgesio – suspendavimas iki sezono pabaigos. Visgi A. Sireika buvo kategoriškas, vertindamas puolėjo galimybes ateityje vėl užsivilkti „Šiaulių“ marškinėlius.

„Negali būt nė kalbos. Reikia gerbti tuos vyrus, su kuriais žaidi. Reikia ne dabar aiškintis ar per žiniasklaidą, juolab, kad ir aš su juo kalbėjau asmeniškai“, – aiškino treneris.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi