Naujienų srautas

Sportas2019.05.01 10:00

Ledo ritulio rinktinės rūbinėje Kazachstane – puiki nuotaika ir mintys apie medalius

„Iš pradžių buvo labai sunku įvertinti mūsų pajėgumą, bet rungtynėse su Baltarusijos komanda buvome patikėję, kad galime žaisti šiame divizione“, – prieš pasaulio čempionato IA diviziono rungtynes su Kazachstano ledo ritulininkais sakė Lietuvos rinktinės puolėjas Arnoldas Bosas.

Rungtynių su Kazachstanu pradžia – 13:30 val. Lietuvos laiku. Tiesioginė transliacija - LRT PLIUS kanalu ir portale LRT.lt

Pirmadienį lietuviai po įnirtingos kovos 3:4 nusileido Baltarusijos rinktinei. „Pritrūko šiek tiek sėkmės, galbūt, nesugebėjome padaryti visko, ką turėjome padaryti aikštėje. Buvo nedidelių klaidelių ir teko paleisti pergalę iš rankų“, – LRT.lt sakė A. Bosas.

Rungtynėse su Baltarusijos ledo ritulininkais A. Bosas nerealizavo baudinio.

„Žinau, turėjau realizuoti, – sakė A. Bosas. – Pats dėl to nesmagiai jaučiuosi. Tiesiog nepataikiau ten, kur norėjau pataikyti. Pritrūko poros centimetrų. Taip jau būna. Pamenu, kad šįkart visiškai nesijaudinau prieš baudinį. Tiesiog nepataikiau. Taip, suprantu, kad po šio baudinio viskas galėjo būti kitaip. Galbūt rezultatas galėjo būti lygus, bet yra kaip yra. Tai jau praeitis. Dabar esame nusiteikę kovoti su Kazachstano komanda“.

Rinktinės puolėjas Paulius Gintautas pabrėžė, kad rezultatai aikštėje dažnai priklauso nuo atmosferos komandoje. „Visada stengiamės sukurti draugišką atmosferą. Viskas prasideda rūbinėje, – kalbėjo P. Gintautas. – Kaip pokštaujame? Gal nepasakosiu. Bet visada stengiamės „užvesti“ komandos jaunimą, juos padrąsinti. Norime, kad visi komandoje jaustųsi lygūs“.

Pasak P. Gintauto, nesvarbu su kuo tenka žaisti aikštėje, svarbiausia yra nusiteikimas. „Be tinkamo nusiteikimo gali ir Mongolijos rinktinei pralaimėti. O to tikrai niekas nenorėtų, – nusijuokė puolėjas. – Pažiūrėkite, Baltarusijos komanda ant ledo žengė manydama, kad lengvai su mumis susitvarkys. Jie klydo. Mūsų treneris geras, sistema puiki. Aikštėje mums belieka daryti savo darbą“.

Ledo ritulininkas džiaugėsi, kad Lietuvos ledo ritulio lygis kyla. „Reikia bandyti likti šiame divizione, – tvirtai kalbėjo P. Gintautas. – Manau, tikrai turime šansų, jei žaisime taip, kaip tai darėme pirmadienį. Tikiu, kad galime net dėl medalių pakovoti“.

Į Kazachstane vykstantį pasaulio čempionatą puolėjas Vytautas Jagelavičius atvyko apie šalį žinodamas labai nedaug. „Visa informacija, kurią turėjau, buvo iš filmo „Boratas“. Tad maniau, kad važiuojame į visišką kaimą, – nusijuokė V. Jagelavičius. – Pasirodo, klydome. Nursultanas yra gražus miestas“.

Sulaukęs klausimo apie „Barys“ areną, kurioje vyksta čempionato rungtynes bei komandų treniruotės, V. Jagelavičius prisipažino tokios ledo arenos gyvenime nebuvo matęs.

„Neveltui treneris Danielis Lacroix sako, kad šis kompleksas atitinka visus NHL reikalavimus. Pasak jo, tai yra paties aukščiausio lygio arena, – vyriausiąjį rinktinės trenerį citavo puolėjas. – Čia turime visas sąlygas pasiruošti rungtynėms. Visi jaučiamės patogiai“.

V. Jagelavičiaus teigimu, rinktinė į čempionatą važiavo apsižvalgyti. „Ko gero, niekas didesnių vilčių nedėjo, tiesiog kiekvienas norėjo kuo geriau sužaisti kiekvienose rungtynėse, – kalbėjo ledo ritulininkas. – Pradėjome labai gerai. Gaila, kad mums nepavyko laimėti prieš Baltarusiją. Bet komanda yra gerai nusiteikusi. Eisime, kovosime. Jei kiekvienas kovosime dėl kiekvieno centimetro aikštėje, galime pagalvoti apie gerus rezultatus. Tačiau nesinori prisikalbėti ir prisižadėti. Dar anksti“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi