Sportas

2019.04.30 11:48

Westermannas – apie „nulaužtą“ „Twitter“ paskyrą, Belgradą ir sirgalių žinutes

LRT.lt2019.04.30 11:48

Šį sezoną „Žalgiris TV“ pristatyta nauja laidų rubrika #FollowMeZalgiris tęsia pažintį su žalgiriečiais ir jų įpročiais socialiniuose tinkluose. Šįkart apie savo pomėgius bei bendravimą virtualioje erdvėje papasakojo prancūzas Leo Westermannas, skelbiama klubo portale zalgiris.lt.

Krepšininkas pripažįsta, jog dažnas rytas prasideda naršant socialinį tinklapį „Twitter“. Tiesa, neseniai L.Westermanno paskyra buvo „nulaužta“.

„Mėgstu „Twitter“, nes čia greitai sužinau visas mane dominančias naujienas iš krepšinio pasaulio, – teigė žalgirietis. – Kiek pagalvojus, visiškai nesureikšminu fakto, jog senoji mano „Twitter“ paskyra buvo „nulaužta“. Juk iš to neuždirbu pinigų. Visgi pats įvykęs reikalas – kiek nemalonus.“

L.Westermannas #FollowMeZalgiris rubrikai papasakojo ir apie keletą savo „Instagram“ paskyroje patalpintų nuotraukų istorijų. Vienoje iš jų žaidėjas įsiamžino su savo tautiečiu Joffrey Lauvergne.

„Šioje nuotraukoje esu su savo geriausiu draugu ir savo dukros krikštatėviu J.Lauvergne. Kartu su juo dvejus metus rungtyniavome Belgrado „Partizan“ ekipoje. Belgradas – vieta, kur viskas, galima sakyti, prasidėjo mano karjeroje – pirmosios Eurolygos rungtynės. Žaidžiau net prieš Šarą“, – prisiminimais dalijosi L.Westermannas.

Prancūzas taip pat atskleidė, jog gauna nemažai asmeninių žinučių iš sirgalių. L.Westermannas atskleidė, jog pabendrauti su sirgaliais stengiasi kaip įmanoma dažniau.

„Gaunu labai daug palaikymo žinučių iš sirgalių. Žinoma, visiems atsakyti negaliu, bet stengiuosi atsakyti į kaip įmanoma daugiau žinučių“, – aiškino L.Westermannas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.