Sportas

2019.04.30 10:33

Anglijos policija sulaikė du įtariamuosius, platinusius Sala skrodimo nuotraukas

LRT.lt2019.04.30 10:33

Tragiškai sausio 21-ąją dieną lėktuvo katastrofoje žuvęs argentiniečių futbolininkas Emiliano Sala ir vėl atsidūrė užsienio naujienų pranešimuose. „Dailymail“ skelbia, jog Anglijoje buvo sulaikyti vyras ir moteris, kurie, įtariama, internete paskelbė E. Sala skrodimo nuotraukas.

Viltšyro grafystės pareigūnai sulaikė įtairiamuosius ir pradėjo tyrimą, kuris padės išsiaiškinti, iš kur buvo gauta ir vėliau socialiniame tinkle „Twitter“ patalpinti nuotrauka. Sulaikyti įtariamieji – 48-erių metų moteris ir 62-ejų metų vyras.

Nuotrauka, kuri vėliau buvo pašalinta iš „Twitter“, matomas žuvusio futbolininko kūnas, užfiksuotas morge esančiame Bornmuto mieste, Dorseto grafystėje.

„Nėra jokių įkalčių, leidžiančių manyti, jog buvo įsilaužta į morgą“, – cituojami Viltšyro grafystės policijos atstovai.

28-erių metų E. Sala žuvo sausio 21-ąją skrisdamas nedideliu lėktuvu kartu su pilotu Davidu Ibbotsonu. Lėktuvas skrido iš Prancūzijos, kur argentinietis buvo nuvykęs atsisveikinti su savo buvusio „Nantes“ klubo atstovais. Žaidėjas keliavo į Kardifą bei ruošėsi prisijungti prie naujos ekipos – „Cardiff City“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.