2019.04.30 08:30

Įspūdingai žaidęs Jokičius atvedė „Nuggets“ į pergalę pirmose pusfinalio serijos rungtynėse

LRT.lt 2019.04.30 08:30

Pergale NBA Vakarų konferencijos pusfinalio seriją pradėjo Denverio „Nuggets“ ekipa namuose 121:113 (32:32, 26:23, 35:29, 28:29) įveikusi Portlando „Trail Blazers“ krepšininkus.

Serijoje iki keturių pergalių Denverio ekipa išsiveržė į priekį rezultatu 1:0. Antrosios serijos rungtynėse vyks trečiadienį nuo 4 val. ryto Lietuvos laiku Denveryje.

Susitikime Portlando komandai koją kišo klaidos, kurių svečiai padarė 18. Šeimininkų sąskaitoje – 12 klaidų, tačiau po „Trail Blazers“ klaidų „Nuggets“ surinko 23, kuomet „Trail Blazers“ – tik 6.

Nugalėtojų gretose fantastišką pasirodymą surengė serbas Nikola Jokičius. Aukštaūgis surinko 37 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Tai, jog aikštėje vyks intriguojanti ir bekompromisė kova įrodė pirmoji susitikimo pusė, po kurios šeimininkai buvo priekyje trimis taškais – 58:55.

Puikiai žaidusio Nikola Jokičiaus užkurtas „Nuggets“ mechanizmas trečiojo kėlinio metu susikrovė dviženklį pranašumą – 78:67.

„Trail Blazers“ ginklų nesudėjo ir buvo kiek sumažinusi atsilikimą 78:84, tačiau Denverio klubas vėl padidino apsukas – taškus rinko fantastišką dvitaškį ir tritaškį pridėjo Gary Harrisas, baudų metimus sumetė N. Jokičius ir prieš lemiamą ketvirt šeimininkai pirmavo 9 taškų persvara – 93:84.

Rungtynėse „Nuggets“ iniciatyvą visiškai perėmė ketvirtojo kėlinio pirmoje pusėje. Po Damiano Lillardo metimo svečiai buvo sumažinę savo atsilikimą iki 5 taškų – 96:101, tačiau šeimininkai atsakė spurtu 8:0 ir gerokai nutolo – 109:96.

Nors iki susitikimo pabaigos dar buvo likusios 6 minutės, sukurti didesnės intrigos „Trail Blazers“ krepšininkams nepavyko. Pergalę šventė „Nuggets“.

Denverio „Nuggets“: Nikola Jokičius 37, Jamalas Murray 23, Paulas Millsapas 19, Gary Harrisas 11.

Portlando „Trail Blazers“: Damianas Lillardas 39, Enesas Kanteris 26, Rodney Hoodas 17, C.J. McCollumas 16.