2019.04.30 07:17

Išvykoje „Raptors“ patiesę „76ers“ krepšininkai perėmė namų aikštės pranašumą serijoje

LRT.lt 2019.04.30 07:17

Filadelfijos „76ers” krepšininkai antrose NBA Rytų konferencijos pusfinalio serijos rungtynėse išvykoje 94:89 (26:17, 25:21, 18:25, 25:26) įveikė Toronto „Raptors“ bei išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1:1.

„76ers“ klubas taip pat perėmė namų aikštės pranašumą iš „Raptors“ ekipos. Kitu du serijos susitikimai vyks Filadelfijoje. Trečiosios rungtynės – ketvirtadienį nuo 3:00 val. ryto Lietuvos laiku.

Šeimininkų reikalai susitikime buvo prasti jau nuo pat pirmosios rungtynių dalies. „Raptors“ ekipa antrojo kėlinio antroje pusėje turėjo 19 taškų deficitą – 26:45.

Savų žiūrovų akivaizdoje rankų nenuleidę „ropliai“ po sėkmingos atkarpos trečiajame kėlinyje gerokai priartėjo prieš svečių iš Filadelfijos – 60:62. Prieš lemiamą ketvirtį „76ers“ turėjo 6 taškų persvarą – 69:63.

Per keturias ketvirtojo kėlinio minutes vos 2 taškus surinkusi „Raptors“ vėl krito į duobę – 65:76. Nicko Nurse`o auklėtiniai dėjo visas pastangas, kad pakeistų situaciją ir po dviejų iš eilės Kyle`o Lowry tritaškių ketvirtojo kėlinio pabaigoje ekipas skyrė tik trys taškai – 87:90.

Pradėjus tiksėti paskutinei minutei, Pascalis Siakamas dvitaškiu paliko „76ers” tik minimalią persvarą – 90:89. Tiesa, jau kitos svečių atakos metu Joelis Embiidas pelnė du taškus – 92:89.

Danny Greenas tritaškiu galėjo išlyginti rezultatą, tačiau po netaiklaus metimo kamuolį gynyboje atsikovojęs Tobias Harrisas baudų metimais įtvirtino „76ers“ pergalę – 94:89.

Toronto „Raptors“: Kawhi Leonardas 35, Pascalis Siakamas 21, Kyle`as Lowry 20.

Filadelfijos „76ers“: Jimmy Butleris 30 (11 atk. kam.), Jamesas Ennisas 13, Joelis Embiidas 12, J.J. Redickas 11.