Naujienų srautas

Sportas2015.06.16 14:58

Į „Lietuvos rytą“ persikėlęs D. Gailius: apsisprendžiau greitai

Deividas Gailius matuojasi sostinė „Lietuvos ryto“ krepšinio klubo aprangą. Su 27-erių dvimetriniu puolėju Vilniaus klubas antradienį sudarė dvejų metų kontraktą.

Deividas Gailius matuojasi sostinė „Lietuvos ryto“ krepšinio klubo aprangą. Su 27-erių dvimetriniu puolėju Vilniaus klubas antradienį sudarė dvejų metų kontraktą.

Pastarąjį sezoną D.Gailius atstovavo savo gimtojo miesto komandai „Neptūnui“. Per savo karjerą klaipėdietis taip pat yra rungtyniavęs „Šiauliuose“, Bolonijos „Virtus“ (Italija), Liublianos „Olimpija“ (Slovėnija).

Prie Eurolygą nustebinusio „Neptūno“ žaidimo D.Gailius šiemet prisidėjo vidutiniškai 14,7 taško, tritaškius mesdamas 41 proc. taiklumu. Paskui Europos taurės turnyre jo rezultatyvumas buvo 13,8 tšk., o LKL pirmenybėse – 11,5 tšk.

– Deividai, ar „Lietuvos ryto“ klubo kvietimas jums buvo netikėtas?

– Atvirai kalbant – netikėtas. Galvojau, kad vėl teks važiuoti kur nors į užsienį. Bet kai sulaukiau tokio pasiūlymo, labai apsidžiaugiau ir ilgai negalvojau. Norėjau būti Vilniuje.

– Turėjote ir kitų pasiūlymų?

– Taip. Daugiausia – iš Ispanijos, tiesa, dar kalbų lygyje. Bet man norėjosi likti Lietuvoje.

– Žmona Jolita su dviem dukterimis drauge kelsis į Vilnių ar liks Klaipėdoje?

– Kelsis. Mes visur ir visada kartu.

– Jonas Kazlauskas antrus metus iš eilės įtraukė jus į kandidatų sąrašą. Kaip vertinate savo šansus su Lietuvos rinktine pagaliau debiutuoti Europos čempionate?

– Tikiuosi prasimušti – kitaip ko važiuoti į stovyklas? Neturistausiu, stengsiuosi.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi