Naujienų srautas

Sportas2019.04.29 16:34

Pasaulio ledo ritulio čempionato starte pralaimėję lietuviai pripažįsta: nesužaidėme geriausių rungtynių

LRT.lt 2019.04.29 16:34

Kazachstane startavusiame pasaulio ledo ritulio čempionate, I-ojo diviziono A grupės pirmajame mače Lietuvos rinktinė ilgą laiką priešinosi pajėgiai Baltarusijos komandai, tačiau iškovoti pergalės nesugebėjo ir nusileido varžovams 3:4. Po rungtynių kalbinti rinktinės nariai pripažino – laimėjimas nebuvo labai toli.

Pirmajame kėlinyje lietuviai vienu metu pirmavo 2:0, o pirmojo įvarčio autoriumi tapo Danielius Bogdziulis. Po mačo pakalbintas žaidėjas džiaugėsi komandos charakteriu, tačiau apgailestavo dėl neišnaudoto šanso.

„Parodėme visoms komandoms, kad galime žaisti šiame lygyje. Pritrūko, turbūt, laimės ar kažko kito, – svarstė sportininkas. – Gal pradžioje ir atrodė, kad baltarusiai kiek atsipalaidavę, bet vėliau Dainius Zubrus pasakė, jog visos dvikovos metu varžovai taip nežais. Jie pradės bėgti. Tą jie ir padarė. Aišku, esame nusivylę pralaimėjimu. Galėjome ir laimėti.

Naujas treneris įnešė daug smulkmenų, kurių per televizorių nepamatysi, bet mes žinome apie pokyčius ir mums dėl to lengviau žaisti. Treneris žino savo darbą“.

Kalbėdamas apie savo įvartį D. Bogdziulis nedaugžodžiavo.

„Mačiau, kad gynėjas su rituliu nori atiduoti perdavimą į tolimą kraštą. Varžovai padarė klaidą, perėmiau ritulį ir rezultatas tapo 1:0”, – aiškino ledo ritulininkas.

Antrąjį komandos įvartį pelnęs ekipos kapitonas Dainius Zubrus, pasakodamas apie rungtynes, pritarė savo kolegai ir sakė, jog kai kurių klaidų rungtynėse buvo galima išvengti.

„Rungtynes pradėjome su nebloga energija, sugebėjome įmušti ir porą įvarčių. Paskui padarėme kelias klaidas, kurių galėjome išvengti. Esame jauna komanda ir tai natūralu, iš klaidų reikia mokytis. Kaip komanda nesužaidėme savo geriausių rungtynių. Save irgi įrašau į šį sąrašą, – atsakomybės nesikratė D. Zubrus.

Mums trūko nedaug. Žaidėme prieš stiprų varžovą, tad Labai nusiminti nereikia. Paprasčiausiai turime pailsėti ir žinoti, ką turime daryti geriau. Ruošimės kitoms rungtynėms.

Žinau šios komandos potencialą ir žinau, jog rinktinėje turime gerus vaikinus, nusiteikusius dirbti bei kovoti. Neieškome lengvų rungtynių ir lengvų pergalių. Žinome, jog šiame lygyje niekas mums nieko už ačiū neduos. Norime laimėti kitas rungtynes. Po rungtynių rūbinėje komandos draugams pasakiau, kad nereikia nuleisti barzdų. Reikia žiūrėti į priekį ir ruoštis kitoms rungtynėms. Galime ir turime žaisti geriau. Einame į priekį“, – pozityviai į ateitį žiūrėjo rinktinės kapitonas.

Artimiausias rungtynes lietuviai žais trečiadienį, kai 13.30 susitiks su šeimininkų Kazachstano rinktine. Dvikovą tiesiogiai stebėti galėsite LRT PLIUS kanalu bei portale LRT.LT.

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi