Naujienų srautas

Sportas2015.06.16 11:33

Lietuvos jaunieji futbolininkai įveikė estus

BNS 2015.06.16 11:33

Lietuvos devyniolikmečių vaikinų futbolo rinktinė pirmosiose Baltijos taurės turnyro rungtynėse Estijoje 2:1 (1:0) nugalėjo šeimininkų komandą.

Lietuvos devyniolikmečių vaikinų futbolo rinktinė pirmosiose Baltijos taurės turnyro rungtynėse Estijoje 2:1 (1:0) nugalėjo šeimininkų komandą.

Pasak pranešimo, lietuviams pralaužti estų gynybines barikadas ir įsiveržti į priekį pavyko 39 minutę. Varžovų vartininkas Andreas Vaikla savo baudos aikštelėje pargriovė Aurimą Jurgelevičių ir teisėjo sprendimu buvo pašalintas iš aikštės. 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Dovydas Virkšas.

Nepaisant vieno žaidėjo deficito, estai antrajame kėlinyje sugebėjo išlyginti rezultatą. 61 minutę pasižymėjo Janas Kokla, o netrukus į aikštėje pasirodė Erlandas Juška. Būtent šis keitimas lietuviams atnešė sėkmę – 90 minutę žaidėjo tikslus smūgis lėmė pergalę bei tris taškus Lietuvos rinktinei.

Deividas Šešplaukis liko patenkintas savo debiutu U-19 rinktinėje: „Visi kovojome už Lietuvą, atidavėme visas jėgas, kad laimėtume. Šioje rinktinėje žaidžiau pirmą kartą. Komandos žaidime pamačiau kovingumą, ryžtą ir pasiaukojimą“.

Antradienį lietuvių varžove bus Latvijos rinktinė, kuri turnyre startavo nerezultatyviomis lygiosiomis 0:0 su suomiais.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi