Naujienų srautas

Sportas2019.04.28 16:31

Skandalas antrame Anglijos futbolo divizione: negarbingas žaidimas, raudona kortelė ir neįprastas įvartis

LRT.lt 2019.04.28 16:31

Sekmadienį vykusiose antrojo pagal pajėgumą Anglijos futbolo „Championsip“ diviziono rungtynėse tarp „Leeds United“ ir „Aston Villa“ vienuolikių netrūko aistrų – buvo pademonstruotas negarbingo žaidimo pavyzdys, kurį netrukus sekė raudona kortelė bei įmuštas neįprastas įvartis.

Rungtynės abiem komandoms buvo svarbios - „Leeds United“ vienuolikė laimėjimo atveju dar turėjo teorinių šansų iškart kilti į „Premier“ lygą, tuo tarpu „Aston Villa“ ekipa siekė gerinti savo poziciją dėl geresnių pozicijų tolimesnėje sezono stadijoje, atkrintamosiose.

Ilgą laiką lygiai vykęs mačas savo kulminaciją pasiekė sužaidus kiek daugiau nei 70 minučių. Vienas svečių futbolininkų dėl traumos atsidūrė ant vejos, o varžovai pasinaudojo tuo, jog „Aston Villa“, laukdami kamuolio išmušimo į užribį, nustojo žaisti. Lidso futbolininkai užklupo varžovus statiškoje padėtyje ir įmušė įvartį.

Toks varžovo poelgis akivaizdžiai nepatiko „Aston Villa“ žaidėjui Anwarui El-Ghazi, kuris už savo emocijas netrukus išvydo raudoną kortelę.

Dar vėliau „Leeds United“ ekipos strategas Marcelo Bielsa nurodė savo auklėtiniams nesiginti ir leisti įmušti lengvą įvartį, jog nebūtų pažeisti garbingo žaidimo principai.

Tiesa, net ir tada nebuvo išvengta kuriozų – vienas iš šeimininkų gynėjų vis tiek nusprendė trukdyti varžovui pasižymėti, tačiau komandos nuo įvarčio neišgelbėjo.

Emocijos kunkuliavo iki pat mačo pabaigos, o galutinis teisėjo švilpukas užfiksavo lygiąsias 1:1. Toks rezultatas labiausiai patenkino „Sheffield United“ futbolininkus, kurie užsitikrino vietą kitų metų „Premier“ lygoje.

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi