2019.04.28 07:56

„Spurs“ su nuo suolo nepakilusiu Motiejūnu baigė pasirodymą NBA atkrintamosiose

LRT.lt2019.04.28 07:56

San Antonijaus „Spurs“ krepšininkai lemiamose Vakarų konferencijos pirmojo etapo rungtynėse išvykoje 86:90 neprilygo Denverio „Nuggets“ ir, pralaimėję seriją 3:4, užbaigė savo sezoną NBA.

Teksaso klubui atstovaujantis Donatas Motiejūnas šį kartą rungtynes stebėjo nuo suolo ir aikštėje nepasirodė. Greggas Popovichius akistatoje apskritai rėmėsi vos aštuoniais žaidėjais.

Dar trečiajame rungtynių kėlinyje atrodė, kad Denverio krepšininkai gana nesunkiai žygiuos į kitą etapą, kai vienu metu buvo priekyje net 17 taškų persvara (69:52), tačiau svečiai rankų sudėti nebuvo linkę ir netrukus pradėjo artintis.

Likus žaisti mažiau nei minutę „Spurs“ atsiliko vos dviem taškais (86:88), tačiau tada pasižymėjo Jamalas Murray`us. Kitoje atakoje svečių ataka buvo sustabdyta bloku, o paskutinės atakos metu, likus žaisti apie 28 sekundes, kamuolys priklausė „Nuggets“.

Svečiai priėmė kiek keistą sprendimą ir nesiėmė pražangų taktikos, tad Denverio ekipa iš esmės leido laikrodžiui ištiksėti, o „Spurs“ per likusias dvi sekundes puolimo suregzti nesugebėjo.

Denverio ekipai iškopti į kitą etapą nesutrukdė ir prastas tritaškių pataikymas – tikslą pasiekė vos 2 tolimi metimai iš 20.

Į laimėjimą nugalėtojus vedė Nikola Jokičius, į savo sąskaitą pridėjęs dar vieną dvigubą dublį (21 tšk., 15 atk. kam., 10 rez. perd.).

Antrajame atkrintamųjų etape „Nuggets“ susitiks su Portlando „Trail Blazers“ ekipą, kuri 4:1 įveikė Oklahomos „Thunder“.

„Nuggets“: Jamalas Murray`us 23, Nikola Jokičius 21 (15 atk. kam., 10 rez. perd.), Gary Harrisas 11, Paulas Millsapas 9 (7 atk. kam.).

„Spurs“: Rudy Gay 21 (8 atk. kam.), Brynas Forbesas ir DeMaras DeRozanas (8 atk. kam., 6 rez. perd.) po 19, LaMarcusas Aldridge’as 16 (11 atk. kam.).