Naujienų srautas

Sportas2019.04.27 19:22

Baciuška dieną pasaulio ralio-kroso čempionate užbaigė galingai

LRT.lt 2019.04.27 19:22

Paskutinį balandžio savaitgalį Barselonoje (Ispanija) prasidėjo pasaulio ralio-kroso („WorldRX“) čempionato antrasis etapas. „Supercar“ klasėje drauge su dar 18 dalyvių dalyvavo ir „ESmotorsport-LabasGas“ komandai atstovaujantis Lietuvos lenktynininkas Rokas Baciuška, praneša ELTA

Šeštadienis Barselonoje susirinkusius pasaulio ralio-kroso čempionato dalyvius lepino puikiais orais. Vienintelis mūsų šalies sportininkas ralio-kroso pirmenybėse jau treniruočių metu demonstravo pakankamai aukštą tempą. Praktiniuose važiavimuose „ESmotorsport-LabasGas“ komandos lenktynininkas pademonstravo šeštą laiką.

Deja, dėl nepatogios pozicijos starte R. Baciuškai nepavyko pademonstruoti viską ką gali pirmojoje kvalifikacijoje.

„Išsipildė vakarykštės prognozės. Kaip ir tikėjausi, neturėjau itin didelės laisvės manevrams nei iš dešinės, nei iš kairės. Padariau viską, ką buvo galima padaryti tokioje situacijoje. Dabar laukia antra kvalifikacija, tikėkimės sėkmė lydės labiau“, - optimizmo nepraradęs po pirmos kvalifikacijos sakė „ESmotorsport-LabasGas“ komandos lenktynininkas.

Jei pirmojoje kvalifikacijoje lietuvio sėkmė nelydėjo, tai antrame „WorldRX“ antro etapo važiavime jos būta daugiau.

Savo važiavime R. Baciuška su „Škoda Fabia WRX“ užėmė antrąją vietą, o bendroje dalyvių lentelėje po dviejų kvalifikacinių važiavimų pakilo į 11-ąją poziciją.

Geriausią rezultatą pirmojoje ir antrojoje kvalifikacijose pademonstravo Timmas Hansenas, kuriam Abu Dabyje lenktynės susiklostė ne itin sėkmingai. Abu Dabio etapo laimėtojas T. Hanseno brolis Kevinas Hansenas liko antras.

Sekmadienį „WorldRX“ antrojo etapo lenktynių diena prasidės taip pat kvalifikaciniais važiavimais, o pasibaigs finaliniais važiavimais.

Į pusfinalį patenka 12 greičiausių dalyvių pagal visų keturių kvalifikacijos važiavimų rezultatus. Jie yra suskirstomi po šešis į du pusfinalius, o iš kiekvieno pusfinalio po tris geriausius patenka į finalą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi