2019.04.27 16:22

„Tottenham“ pirmą sykį krito savo stadione, „Southampton“ ir „Bournemouth“ surengė įvarčių lietų

LRT.lt 2019.04.27 16:22

Šeštadienį vyko 36-ojo Anglijos „Premier“ lygos turas. Pirmajame mače aikštės šeimininkai Londono „Tottenham Hotspur“ futbolininkai 0:1 (0:0) nusileido Londono „West Ham“ ekipai.

„Tottenham“ nuo pirmųjų minučių daugiau valdė kamuolį ir kontroliavo rungtynių tempą, tačiau nesugebėjo išnaudoti progų.

Pirmasis ir vienintelis krito 77-ąją mačo minutę, kai Marko Arnautovičius iš dešinės pusės pakėlė kamuolį į baudos aikštelę. Perdavimą krūtine priėmė ir į tolimąjį viršutinį vartų kampą pasiuntė Michailas Antonio.

Aikštės šeimininkai bandė spausti „West Ham“ futbolininkus, tačiau realių progų sukurti nepavyko.

„Tottenham“  su 70 taškų rikiuojasi trečioje turnyrinės lentelės pozicijoje. Už jų – 67 taškus surinkę „Chelsea“, kurie turi vienerias rungtynes atsargoje.

„West Ham“ sąskaitoje – 46 taškai ir 11-oji vieta.

Kitose šeštadienio rungtynėse net šešių įvarčių reginį gerbėjams padovanojo „Southhampton“ ir „Bournemouth“ ekipos.

„Southampton“ 12-ąją minutę po Shane'o Longo įvarčio įgijo pranašumą, tačiau „Bournemouth“ iki pirmojo kėlinio sugebėjo persverti rezultatą ir įsiveržti į priekį.

„Šventieji“ sugrįžo antrajame kėlinyje ir varžovams atsakė taip pat dviem tiksliais smūgiais. Visgi pergale šeimininkai nesidžiaugė – 86-ąją minutę išlyginamąjį įvartį įmušė Callumas Wilsonas.

Kitose rungtynėse „Wolves“ nugalėjo „Watford“ ir įsitvirtino septintoje pozicijoje. Savo ruožtu už jų nugaros esanti Liverpulio „Everton“ ekipa išsiskyrė taikiai su „Crystal Palace“.

Itin skaudų pralaimėjimą patyrė dėl išlikimo kovojanti „Cardiff“, minimaliu skirtumu nusileidusi jau į „Championship“ iškrentančiai „Fulham“ komandai.