2019.04.27 07:41

Legendinis Kevino Duranto pasirodymas atvedė „Warriors“ į antrąjį atkrintamųjų etapą

LRT.lt2019.04.27 07:41

Ankstyvą šeštadienio rytą įvyko šeštosios NBA Vakarų konferencijos pirmo etapo serijos rungtynės tarp Ouklendo „Golden State Warriors“ ir vietos Los Andželo „Clippers“. NBA Čempionai, vedami Kevino Duranto, 129:110 (35:31, 37:22, 30:25, 27:32) nukovė Doco Riverso auklėtinius ir laimėjo seriją 4-2.

Svečiai 20 taškų pranašumą susikūrė per pirmus du kėlinius, o po ilgosios pertraukos buvo susikrovę net 26 taškų pranašumą. „Clippers“ paskutiniajame ketvirtyje spurtavo ir buvo atsilikimą sumažinę iki 13 taškų, tačiau jų pastangų nebeužteko išsigelbėti.

K. Durantas jau pirmoje mačo dalyje pelnė 38 taškus. Tai yra antras geriausias visų laikų pasirodymas per pirmuosius du kėlinius NBA atkrintamųjų istorijoje. Rungtynes puolėjas baigė su 50 taškų, 5 atkovotais kamuoliais ir 4 rezultatyvias perdavimais savo sąskaitoje. Tai 38-asis kartas, kai krepšininkas atkrintamųjų susitikime pelnė bent 50 taškų.

Rekordas priklauso Ericui „Sleepy“ Floydui, kuris taip pat vilkėdamas „Warriors“ marškinėlius 1987 NBA Vakarų konferencijos pusfinalio mače su Los Andželo „Lakers“ pelnė 39 taškus pirmoje mačo dalyje.

Ouklendo ekipa antrąjį atkrintamųjų etapą pradės jau sekmadienį vakare – čempionai susikaus su Jutos „Jazz“ 4-1 įveikusiais Hjustono „Rockets“ krepšininkais.

Praeitą sezoną šie klubai susitiko Vakarų konferencijos finale, kur po dramatiškos kovos 4-3 triumfavo „Golden State Warriors“. Serijoje traumas tada patyrė Andre Iguodala ir Chrisas Paulas.

Šįkart „Rockets“ visiškai sveiki, o jų varžovai šeštadienio ryto rungtynių metu turėjo bėdų su Stephenu Curry ir Klay Thompsonu, todėl lauks informacijos iš komandos medikų.

Kitame Vakarų konferencijos pusfinalyje susikaus Portlando „Trail Blazers“ ir ekipa, ankstyvą sekmadienio rytą triumfavusi septintame serijos mače tarp Denverio „Nuggets“ ir San Antonijaus „Spurs“.

„Warriors“: Kevinas Durantas 50 (15/24 metimų, 6/14 tritaškių, 14/15 baudų), Stephenas Curry 24, Draymondas Greenas 16 (13 atk. kam., 10 rez. perd., 4 blk.)

„Clippers“: Danilo Gallinari 29 (11/24 metimų), Shai Gilgeous-Alexander 21 (6 rez. perd.), Patrickas Beverley 11 (14 atk. kam., 7 rez. perd.).