2019.04.26 23:57

„Liverpool“ vakaras: greičiausias įvartis klubo istorijoje, triuškinanti pergalė ir tęsiama kova dėl titulo

LRT.lt 2019.04.26 23:57

Triuškinamą pergalę Anglijos „Premier“ lygoje iškovojo kovą dėl čempionų titulo tęsiantis „Liverpool“ klubas namuose 5:0 sutrypęs „Huddersfield Town“ futbolininkus.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai sugrįžo į pirmąją poziciją turnyro lentelėje ir savo sąskaitoje turi surinkę 91 tašką per 36 susitikimus. Tiesa, antroje vietoje žengianti „Manchester City“ ekipa atsilieka tik 2 taškais ir turi vienerias rungtynes atsargoje. Į pirmąją poziciją „miestiečiai“ galės sugrįžti jau sekmadienį, jeigu įveiks 15-oje pozicijoje žengiančią „Burnley“ vienuolikę.

Dvikovoje Liverpulyje šeimininkai pirmuoju įvarčiu pasižymėjo jau 15-ąją susitikimo sekundę. Po grubios svečių klaidos savoje aikštės pusėje kamuolį priėmęs Mohamedas Salahas atidavė perdavimą Naby Keita, kuris tiksliu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką.

Šis įvartis tapo greičiausiu visų laikų „Liverpool“ įvarčiu Anglijos „Premier“ lygos istorijoje. Tiesa, čempionato metraščiuose N. Keitos įvartis tarp greičiausių užima tik 14 vietą.

23-ąją minutę rezultatą šeimininkams padvigubino įvartį galva įmušes Sadio Mane.

„Liverpool“ varžovų triuškinimą pratęsė pirmąją pirmojo kėlinio pridėtinio laiko minutę, kuomet tiksliu smūgiu pasižymėjo egiptietis M. Salahas.

66-ąją minutę savo įvarčių galva seriją pratęsį S. Mane, pasižymėjęs po puikaus komandos draugo perdavimo.

Galutinį tašką susitikime padėjo 83-ąją minutę po aštraus komandos draugos perdavimo antrąjį savo įvartį susitikime pelnęs M. Salahas.