2019.04.26 23:51

Charakterį pademonstravusi „Barcelona“ išplėšė lemiamas ketvirtfinalio serijos rungtynes

LRT.lt 2019.04.26 23:51

Penktadienio vakarą Barselonoje įvykusiose ketvirtose Eurolygos ketvirtfinalio rungtynėse pergalę 82:72 (15:22, 21:16, 27:12, 19:22) iškovojo „Barcelona“ krepšininkai įveikę Stambulo „Anadolu Efes“ klubą bei išlyginę serijos iki trijų pergalių rezultatą 2:2.

Šį pergalė gerokai reabilitavo „Barcelona“ ekipą savų žiūrovų akivaizdoje. Prieš dvi dienas vykusiame trečiajame serijos susitikime Barselonoje šeimininkai svečiams nusileido net 34 taškų skirtumu – 68:102. Lemiamos rungtynės dėl patekimo į Eurolygos finalo ketvertą vyks gegužės 1-ąją Stambule.

Susitikimą „Anadolu Efes“ pradėjo 6 tritaškiai per pirmąjį rungtynių ketvirtį bei susikrauta 7 taškų persvara – 22:15.

„Barcelona“ nenuleido rankų ir Kevino Seraphino ir Kyle`o Kurico pastangomis priartėjo prie varžovų antrojo ketvirčio metu – 29:30. Žaidimui išsilyginus, komandos keitėsi taikliai metimais, o prieš didžiąją pertraukę turkų ekipai trumpai prarastą pranašumą sugrąžino Adrieno Moermano tolimas šūvis – 38:36.

Šeimininkai didesnį pagreitį pagavo trečiojo kėlinio metu – „Barcelona“ spurtavo 12:2 bei šovė į priekį – 48:40. „Anadolu Efes“ niekaip negalėjo sustabdyti Svetislavo Pesičiaus auklėtinių, kurie prieš lemiamą ketvirtį susikrovė 13 taškų pranašumą – 63:50.

Svečiai bandė išsigelbėti susitikime ir, likus žaisti kiek mažiau nei 4 minutes, sumažino savo atsilikimą iki 7 taškų – 67:74. Visgi per likusį laiką dvikovoje „Barcelona“ atlaikė varžovų bandymą perimti iniciatyvą ir iškovojo pergalę.

„Barcelona“: Kyle`as Kuricas 19, Ante Tomičius 13, Kevinas Seraphinas ir Chrisas Singletonas po 12.

Stambulo „Anadolu Efes“: Shane`as Larkinas 20, Krunoslavas Simonas 17, Adrienas Moermanas 11, Rodrigue`as Beaubois 10.