Naujienų srautas

Sportas2019.04.26 19:39

Pogba „paso problemos“ kursto kalbas apie persikėlimą į „Real“

LRT.lt 2019.04.26 19:39

Futbolo pasaulyje toliau kunkuliuoja aistros  dėl galimo „Manchester United“ prancūzo Paulio Pogbą perėjimo į Madrido „Real“ klubą. Žibalo į ugnį įpylė pasirodę pranešimai, jog vienas Anglijos ekipos lyderių atsisakė užpildyti vizą kelionei su „Manchester United“ klubu į draugišką turnyrą Kinijoje, praneša portalas „Evening Standart“.

Visi Ole Gunnaro Solskjaero auklėtiniai, išskyrus P. Pogba, pridavė pasus Kinijos ambasadai, esančią Mančesteryje, tvarkyti reikalus, susijusius su vizos klausimais. Šios naujienos iškart pakurstė kalbas apie tai, jog prancūzas nėra patenkintas situacija dabartiniame klube ir siekia persikelti į Ispaniją.

Visgi „Manchester United“ atstovų teigimu, žaidėjas pateiks reikiamus dokumentus gauti vizai ir kartu su komanda keliaus į draugiškus turnyrus Australijoje, Singapūre ir Kinijoje ruoštis naujajam sezonui. Teigiama, jog P. Pogba nepridavė savo paso, nes atsirado problemų su pačiu pasu.

Anglijos klubas nenuleidžia savo pozicijos ir tvirtina, jog prancūzas, su kuriuo buvo pasirašyta 89 milijonų svarų sutartis, nėra parduodamas. Savo ruožtu „Real“ P. Pogbą laiko vienu iš pagrindinių taikinių tarpsezoniu.

„Nieko negali garantuoti futbole, bet, manau, kad P. Pogba liks klube, – cituojamas Ole Gunnaras Solskjaeras. – Galiu jus užtikrinti – žaidėjas yra pasiryžęs su komanda tęsti karjerą. Norime, kad jam sektųsi. Jis yra tikras lyderis rūbinėje ir aikštelėje. Jeigu viskas priklausytų nuo manęs, sakyčiau, kad jis lieka komandoje. Visgi niekad negali žinoti. Kiek suprantu, jis toliau tęs karjerą Mančesteryje.“

P. Pogba kontrakte lieka dar dvejų metų sutartis su Mančesterio klubu su galimybe pratęsti sutartį dar vieneriems metams. „Manchester United“ yra pasiryžusi atnaujinti kontraktą su pasaulio čempionu. Neabejojama, jog tokiu atveju futbolininkas taps brangiausiai apmokamu komandos žaidėju.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi