Sportas

2019.04.25 22:47

Triumfavęs Željko Obradovičius pirmiausia pasveikino Šarą ir „Žalgirį“: jūs turite jais didžiuotis

Rokas Skurdauskas, LRT.lt2019.04.25 22:47

Ketvirtadienį vykusiame penktajame Eurolygos ketvirtfinalio serijos mače Stambulo „Fenerbahče“ 99:82 nukovė varžovų sudėtingiems metimams atsako neturėjusius vietos Kauno „Žalgirio“ krepšininkus.

Pergalę iškovoję svečiai, serijoje triumfavo 3-1 ir dabar ruošiasi žygiuoti į Eurolygos Finalo ketvertą. Su žurnalistais  po mačo kalbėjęs nugalėtojų ekipos vyriausiasis treneris Željko Obradovičius pirmiausiai pasveikino kauniečius ir savo kolėgą Šarūną Jasikevičių.

„Sveikinu „Žalgirį“ dėl puikaus sezono Eurolygoje, ypač savo draugą Šarūną, jie puikiai padirbėjo. Visi supranta, koks puikus sezonas tai buvo, jūs turite didžiuotis. Žinoma, pasveikinti noriu ir savo žaidėjus, jie sunkiai dirbo, kad vėl patektume į finalo ketvertą. Turime savo problemų, ne tik šiandien, bet visą sezoną turėjome traumuotų žaidėjų. Padėkoti noriu ir mūsų gerbėjams, kurių yra visoje Europoje. Mums tai labai daug reiškia.

Rungtynės buvo visiškai kitokios, nei antradienį. Gerai gynėmės, kamuolys puolime judėjo puikiai. Pataikėme kaip ir visą sezoną, žinoma, nesitikime išlaikyti 70 procentų taiklumo, tačiau puolimas buvo puikus“, – teigė Ž.Obradovičius.

– Kas leido spurtuoti mačo pradžioje?
– Privalėjome padaryti keitimus po trečiųjų rungtynių. Kamuolys judėjo gerai, o metėme taip pat dažnai, kaip ir antradienį, tačiau pataikėme gerai. Kai kurie žaidėjai buvo užsidegę ir tai išnaudojome.

– Ką iš šios serijos tikitės perkelti į finalo ketvertą?
– Pataikymo procentą, žinoma. Visų pirma, norime turėti 13 sveikų žaidėjų, nors kol kas taip ir nėra.

– Kokia yra Nikola Kaliničiaus situacija?
– Stengiamės ją spręsti, bet dabar atrodo, kad problemų yra ne viena. Sako, kad galbūt bus sveikas po poros savaičių, tačiau dar neaišku.

– „Fenerbahče“ yra finalo ketverte penktą kartą paeiliui, ar tai turi ypatingos svarbos?
– Žinoma, „Fenerbahče“ iki tol niekada nebuvo finalo ketverte, o dabar suformavome branduolį, kuris tai pasiekė penkis sezonus paeiliui. Tai tikrai ypatinga. Svarbiausia yra motyvacija, be jos gyvenime nieko nepasieksi, o ypatingai krepšinyje. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.