Naujienų srautas

Sportas2019.04.25 14:56

Antano Guogos ėjimas – traukiasi iš „Ryto“, tai patvirtino ir klubas

LRT.lt 2019.04.25 14:56

Vilniaus „Ryto“ klubo prezidentas Antanas Guoga po ekipos sirgalių grupuotės „B tribūna“ reikalavimo trauktis iš klubo savo „Facebook“ paskyroje pareiškė tai ir darantis.

„Tokiose varžybose, kai visa Lietuva palaiko BC Žalgiris Kaunas, palaikau ir aš. Ir nesuprantu, kodėl turėčiau nepalaikyti – aš visada buvau ir būsiu už lietuviškas komandas ir gražų krepšinį. Jei vilniečiams tai trukdo – pasitraukiu, išsirinkite prezidentą, kuris nekenčia „Žalgirio“. Sėkmės. De jure, šį įrašą galima laikyti oficialiu pranešimu, jog traukiuosi iš Vilniaus „Ryto“ Prezidento pareigų „B-Tribūnos“ prašymu“, – tokiu įrašu feisbuke pasidalijo A. Guoga.

Antradienį „Ryto“ prezidentas buvo užfiksuotas „Žalgirio“ arenoje stebintis Eurolygos ketvirtfinalio kovą su „Fenerbahče“. Jis buvo pasidabinęs kauniečių klubo kepurėle, o ketvirtadienį savo paskyroje feisbuke pareiškė, kad „Žalgiris“ yra visos Lietuvos komanda ir jis nemato reikalo jų nepalaikyti svarbiose rungtynėse.

„B Tribūna“ ketvirtadienį išplatino atvirą laišką, kuriame vienas iš sirgalių reikalavimų klubui buvo A. Guogos pasitraukimas iš prezidento pareigų.

Pats politikas basketnews.lt žurnalistei Laurai Ivaškaitei teigė:  „Žinote, aš jau iš jų ir vainiką esu gavęs. Dėl to neišgyvenu – mano interesas yra Lietuvos krepšinis ir aš tą visada deklaruoju. Atėjau padėti „Rytui“ ir dabar klubas yra stabilus. Manau, „Žalgiriui“ padėti savo palaikymu irgi yra adekvatu.“

Ketvirtadienio popietę naujieną apie prezidento pasitraukimą patvirtino ir klubas.

„Vilniaus klubas sulaukė oficialaus atsistatydinimo rašto ir artimiausiu metu, vadovaujantis klubo įstatais, bus šaukiamas klubo dalininkų susirinkimas, kuriame bus sprendžiamas prezidento atsistatydinimo iš pareigų klausimas", – teigiama klubo pranešime.

 

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi