Sportas

2015.09.08 13:45

G. Titenio kišenėje – bilietas į Kazanę

DELFI.lt2015.09.08 13:45

Geriausi Lietuvos plaukikai tęsia pasirengimą pasaulio čempionatui. Antrą Italijoje vykstančių „Trofeo Sette Colli“ varžybų dieną mūsiškiai kovojo dėl patekimų į finalus.

Geriausi Lietuvos plaukikai tęsia pasirengimą pasaulio čempionatui. Antrą Italijoje vykstančių „Trofeo Sette Colli“ varžybų dieną mūsiškiai kovojo dėl patekimų į finalus.

Rytinius plaukimus pradėjo Danas Rapšys. 20-metis sportininkas 100 metrų plaukimo nugara atrankoje buvo antras. Jo laikas – 55.03 sek. Tiek šeštame plaukime, tiek bendroje įskaitoje jis nusileido tik italui Simone Sabbioni (54.97).

Vėliau Lietuvos plaukikas savo jėgas išbandė ir dvigubai ilgesniame nuotolyje plaukiant laisvuoju stiliumi. D. Rapšys penktame plaukime užfiksavo trečią laiką (1:49.73), o tarp visų kvalifikacijos dalyvių buvo penktas ir taip pat pateko į finalą.

Iškart po to į baseiną įšoko ir merginos. 50 metrų plaukimo krūtine atrankoje dalyvavo 18-metės Rūta Meilutytė ir Viktė Labanauskaitė.

Olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė bei rekordininkė penktame plaukime buvo greičiausia (31.32), o jos kolegė ketvirtajame atplaukė priešpaskutinė – devinta (33.84).

Bendroje rikiuotėje R. Meilutytės laikas buvo trečias, o V. Labanauskaitės – 33-ias. Analogiškoje rungtyje dalyvavo ir du vyriškiai.

Giedrius Titenis laimėjo penktąjį plaukimą (27.52), o Andrius Šidlauskas šeštajame liko penktas (28.03).

G. Titenis ne tik su ketvirtu laiku pateko į finalą, bet ir įvykdė pasaulio čempionato A normatyvą (27.58). A. Šidlauskas tarp visų sportininkų buvo 12 ir į pagrindinį finalą nepateko.
 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.