Sportas

2019.04.22 21:54

Skandalas Serbijoje – „Budučnost“ žaidėjai užpulti arenoje, į Eurolygą grįžta „Crvena Zvezda“

LRT.lt 2019.04.22 21:54

Lemiamos Adrijos lygos finalo rungtynėse prasidėjo kone valanda vėliau, nei buvo numatyta po to, kai Serbijos sostinėje Belgrade svečiai iš Podgoricos buvo pasitikti itin aršiai. „Budučnost“ ekipos žaidėjai tik išbėgę apšilimui grįžo į rūbinę po į juos skriejusios daiktų krušos. Galiausiai lemiamą mačą namuose laimėjo „Crvena Zvezda“ ekipa.

Belgrado „Crvena Zvezda“ arenoje turėjusios prasidėti penktosios finalo serijos iki trijų pergalių rungtynės išaiškins ne tik Adrijos lygos čempioną, bet ir komandą, kuri kitais metais varžysis Eurolygoje.

Prieš mačą į areną Belgrade žengę „Budučnost“ žaidėjai buvo apmėtyti įvairiausiais daiktais – nuo monetų ir žiebtuvėlių iki kėdžių ir net plytos. Tai vyko Podgoricos klubui tik išbėgus atlikti apšilimo, netrukus žaidėjai grįžo į rūbinę.

Podgoricos klubo pranešime teigiama, kad apie 40 sirgalių ėjo prie jų atsarginių suolelio, spjaudė į žaidėjus, bandė išprovokuoti muštynes. Anot klubo, Nemanja Gordičiui trenkta iš arenos tribūnų išlaužta kėde.

Tiesa, panašiūs neramumai lydi šią seriją tiek Podgoricoje, tiek Belgrade. Penktasis mačas prasidėjo po maždaug valandos.

„Crvena zvezda“ šiose rungtynėse net 97:54 (18:13, 29:8, 27:16, 23:17) nušlavė „Budučnost“ ir seriją iki trijų pergalių laimėjo 3-2.

„Crvena Zvezda“: K.C. Riversas (5/8 trit.) 21, D. Davidovacas 11, M. Faye, B. Simaničius ir M. Ojo po 10.

„Budučnost“: N. Cole'as 9, N. Gordičius, G. Bitadze, E. Jacksonas ir D. Williamsas po 7.