Sportas

2019.04.22 18:25

Trečiojo „Fenerbahče“ iššūkio laukiantis Šaras: turime pagerinti žaidimą

LRT.lt 2019.04.22 18:25

Šarūnas Jasikevičius ruošia Kauno „Žalgirio“ ekipą jau trečiajame Stambulo „Fenerbahče“ iššūkiui. Šįkart Kaune antradienį serijoje iki trijų pergalių Turkijos ir Lietuvos čempionai tęs kovą dėl Eurolygos finalo ketverto. Kauniečių treneris tikisi, kad pavyks dar šiek tiek pagerinti savo komandos žaidimą, nes tai vienintelis kelias į galutinę pergalę.

– Žlejko Obradovičius po pirmo mačo teigė, kad tikisi „Žalgirio“ reakcijos. Kokios jūs „Fenerbahče“ reakcijos tikitės dabar?

– Laukiam pačio geriausio „Fenerio“, manau, kad jie tikrai suprato, kad galime mes žaisti geriau. Turim būti pasiruošę labai agresyvaus, labai susikaupusio „Fenerio“, su kažkokiom naujom dėtalėm.

Nemanau, kad abi komandos keis kažkokius pagrindinius dalykus, bet maži pakitimai bus. Visgi buvo kelios dienos. Niekas iš esmės nepasikeitė – svarbu mūsų fiziškumas, nusiteikimas. Pirmose rungtynėse mes tuo nusileidome, bet antrose davėme atsaką ir vaizdas buvo kitoks.

– „Žalgiris“ antrose rungtynėse buvo arti tobulumo. Kur dar yra rezervų?

– Nežinau, vis tiek buvo klaidų. Mes suprantame, kaip jie mus atakuos, jie supranta, kaip mes juos atakuosime. Idealiai niekada nebus, aukšto lygio varžovas, bet kai kurias detales tikiuosi, kad dar galime pridėti. Vis tiek, juk čia serija, jeigu nori eiti į priekį, turi gerinti žaidimą, to paties lygio neužtenka. Juk varžovas prisitaiko, jis labiau patyręs negu mes.

– Kodėl šioje serijoje nukrito Milaknio ir centrų efektyvumas?

– Jie juk nekvaili, supranta, kad mes ieškome Artūro – jie to neleidžia. Žino, kad Brandonas yra rezultatyviausias – jie neleis jam dominuoti serijoje. Turime būti pasitempę, surasti naujų būdų išnaudoti kitus ir tikiuosi, kad tai padarysime.

– Kokio šiuo metu yra Pauliaus Jankūno sveikata?

– Jis treniruojasi, bet čia klausimas, ar dabar reikalinga keisti per 2-3 mėnesius nusistovėjusią rotaciją. Jam fizinių problemų nėra, jis treniruojasi kasdien, yra procese.