2019.04.22 07:49

Westbrooko problemą išsprendę „Trail Blazers“ nustūmė „Thunder“ ant prarajos krašto

LRT.lt2019.04.22 07:49

Portlando „Trail Blazers“ krepšininkai toliau sėkmingai žygiuoja NBA Vakarų konferencijos pirmajame atkrintamųjų varžybų etape. Oklahomoje žaidę Terry Scottso auklėtiniai 111:98 (26:24, 24:22, 29:22, 32:30) įveikė šeimininkus „Thunder“ ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3:1.

Penktosios serijos rungtynės, kurios gali leisti „Trail Blazers“ patekti į pusfinalio etapą vyks antradienį nuo 5:30 val. ryto Lietuvos laiku Portlande.

Antrojo kėlinio pabaigoje po Russello Westbrooko tritaškio „Thunder“ dar pirmavo – 46:39. Tiesa, svečiai likusią pustrečios minutės atkarpą ketvirtyje laimėjo „sausu“ rezultatu 11:0 ir išsiveržė į priekį – 50:46.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Trail Blazers“ spurtą pratęsė iki 16:0 (55:46) ir taip visiškai perlaužė rungtynes savo naudai. Atkurti ryškesnės intrigos „Thunder“ nusegebėjo per visą likusią antrąją rungtynių dalį.

Portlando ekipa sėkmingai išsprendė R. Westbrooko problemą. „Thunder“ lyderis antroje susitikimo dalyje nė karto nepataikė į krepšį ir iš viso surinko 14 taškų. Iš žaidimo gynėjas ataka blankiai – pataikė vos 5 metimus iš 21 (23 procentų tikslumas).

Oklahomos „Thunder“: Paulas George`as 32 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Dennisas Schroderis 17, Russellas Westbrookas (9 atk. kam., 7 rez. perd.) 14, Jeremi Grantas 11.

Portlando „Trail Blazers“: C.J. McCollumas 27, Damianas Lillardas 24, Al Farouqas Aminu 19, Maurice`as Harklessas 15, Zachas Collinsas 10.