Anglijoje – „Liverpool“ tęsia kovą dėl titulo, „Arsenal“ netikėtai nusileido „Crystal Palace“ futbolininkams

LRT.lt2019.04.21 20:00

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje 34-ojo ir 35-ojo turo mačuose susitiko Londono „Arsenal“ ir Londono „Crystal Palace“ bei „Liverpool“ ir „Cardiff City“ klubai.

Liverpulio futbolininkai Velso sostinėje triumfavo 2:0 (0:0).

Pirmąjį įvartį po kampinio 57-ąją minutę pelnė Georginio Wijnaldumas. Kamuolį žemu perdavimu į baudos aikštelę pasiuntė Trentas Alexanderis-Arnoldas. Olandas vienu lietimu galingu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus.

81-ąją minutę aikštės šeimininkai baudos aikštelėje laikė ir nugriovė Mohamedą Salah. 11 metrų baudinį realizavo Jamesas Milneris.

„Arsenal“, savo ruožtu, tokios sėkmės neturėjo. Namie rungtyniavę Unai Emery auklėtiniai krito 2:3 (0:1).

Pirmieji 17-ąją minutę pasižymėjo „Crystal Palace“ futbolininkai. Cristianas Benteke po laisvo smūgio galva nuginklavo šeimininkų vartus.

Po ilgosios pertraukos, 48-ąją minutę, po Alexanderio Lacazette perdavimo iš labai aštraus kampo rezultatą išlygino Mesutas Ozilis.

62-ąją minutę, po nesusikalbėjimo gynyboje, Wilfriedas Zaha atsidūrė vienas prieš vartus ir išvedė svečius į priekį. Trečiąjį įvartį vos po kelių minučių „Arsenal“ praleido po kampinio – pasižymėjo Jamesas McArthuras.

77-ąją minutę Pierre`as-Emerickas Aubameyangas sušvelnino rezultatą, tačiau šeimininkai nesugebėjo išsigelbėti ir krito Londone.

Liverpulio klubas, sužaidęs 35 turus, turi surinkęs 88 taškus – dviem daugiau nei „Manchester City“, kurie turi vieną mačą atsargoje. 31 tašką turintys „Cardiff City“ išlieka 18-oje turnyrinės lentelės pozicijoje.

„Arsenal“ po 34 turų yra surinkę 66 taškus. Tai yra vienu mažiau nei trečiąją vietą okupuojantys Londono „Tottenham Hotspur“ futbolininkai ir tiek pat, kiek turi Londono „Chelsea“.