2019.04.21 18:25

Įtikinamą pergalę iškovojusi Dortmundo „Borussia“ lipa ant kulnų „Bayern“ ekipai

LRT.lt2019.04.21 18:25

Sekmadienį 30-ąjį Vokietijos „Bundesligos“ turo mačą sužaidė aikštės šeimininkai „Freiburg“ ir pretendentai į čempionų titulą – Dortmundo „Borussia“. Antroje mačo dalyje dominavusi pastaroji ekipa triumfavo 4:0 (1:0).

Pirmajį įvartį Dortmundo futbolininkai pelnė jau 12-ąją minutę. Po kelių greitų perdavimų baudos aikštelėje, Marco Reusas iš kairiosios pusės skersavo kamuolį link tolimojo virpsto, kur vienu lietimu įvartį pelnė Jadonas Sancho.

„Borussia“ pranašumą padvigubino jau po ilgosios pertraukos. Svečiai užliūliavo varžovų gynybą ir tada pakeitęs tempą Raphaelis Guerreiro atliko perdavimą už varžovų gynybos. Ten kamuolį priėmė M. Reusas ir vienu lietimu dešine koja pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

79-ąją minutę trečiąjį įvartį Mario Gotze. J. Sancho atliko porą klaidinamų judesių, parideno perdavimą link galinės linijos M. Reusui, kuris antrą kartą mače skersavo kamuolį. M. Gotze teliko „uždaryti“ perdavimą.

87-ąją minutę 11 metrų baudiniu pergalę ir varžovų triuškinimą įtvirtino Paco Alcaceras.

„Borussia“ futbolininkai yra surinkę 69 taškus ir tik vienu atsilieka nuo pirmoje pozicijoje esančios Miuncheno „Bayern“ ekipos.

„Freiburg“ turi 32 taškus ir rikiuojasi 13-oje turnyrinės lentelės pozicijoje.