Sportas

2019.04.21 17:34

Nuostabių įvarčių pelnę „Everton“ namie sumindė Mančesterio „United“ futbolininkus

LRT.lt2019.04.21 17:34

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje ginklus surėmė dėl patekimo į stipriausiąjų ketvertą kovojantys aikštės šeimininkai Mančesterio „United“ futbolininkai su už jais viena pozicija žemiau esančiais Liverpulio „Everton“ žaidėjais.

Labai netikėtai svečiai visiškai sutriuškino varžovus ir triumfavo 4:0 (2:0).

Pirmąjį įvartį „Everton“ pelnė jau 13-ąją minutę. Kamuolį iš už šoninės linijos išsimetinėjo Lucas Dinge, kuris tolimu metimu atliko viltingą perdavimą į varžovų baudos aikštelę. Ten galva už savęs kamuolį pamušė Dominicas Calvertas-Lewinas, o į vartus per save vienu lietimu puikų smūgį atliko ir svečius į priekį išvedė Richarlisonas.

Antrąjį kartą „raudoniesiems velniams“ kamuolį iš vartų teko traukti jau 28-ąją minutę. Kontraatakos metu Gylfi Sigurdssonas atliko tolimą, tačiau žemą šūvį į artimąjį vartų kampą. Davidas De Gea smūgio atremti nesugebėjo.

56-ąją minutę „Everton“ ėmė triuškinti Mančesterio ekipą. Po kampinio D. De Gea atmušė kamuolį toliau nuo vartų. Ten jį susistabdė ir visišką raketą į varžovų vartus paleido L. Digne.

Dar po 8 minučių svečiai išbėgo kontraataką, kurios metu nepavejamasis Theo Walcottas iš kairės pusės paprasčiausiai parideno kamuolį šalia varžovų vartininko, tačiau į vartus.

Po šio nuostabaus pasirodymo „Everton“ yra surinkę 49 taškus po 35 turų ir užimą 7-ąją poziciją Anglijos pirmenybėse. Už jų – tiek pat taškų turintys, tačiau vienu maču mažiau sužaidę „Watford“ futbolininkai.

Mančesterio klubo sąskaitoje – 64 taškai po 34 sužaistų rungtynių bei 6-oji vieta. Vienu laipteliu aukščiau – Londono „Chelsea“ su 66 taškais.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt