2019.04.21 15:31

Greggas Popovichius apie gavusį pasireikšti Motiejūną: jis geras krepšininkas – jis lietuvis

LRT.lt2019.04.21 15:31

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį San Antonijaus „Spurs“ namie 103:117 nusileido Denverio „Nuggets“ ekipai, kuri išlygino Vakarų konferencijos pirmojo etapo serijos rezultatą – 2:2.

Donatas Motiejūnas aikštėje praleido 5 minutes, per kurias pelnė 7 taškus (3/4 metimų), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą. Tai buvo geriausios lietuvio rungtynės vilkint Teksaso klubo marškinėlius.

Lietuvis gavo tiek laiko pasireikšti, nes trečiojo kėlinio gale ant atsarginių žaidėjų suolelio buvo pasodintas LaMarcusas Aldridge`as. Ekipos strategas Greggas Popovichius nebuvo patenkintas savo aikštės pasirodymu, todėl aikštėje jis nebepasirodė, o dalį laiko suteikė kauniečiui.

Paklaustas apie lietuvio pasirodymą, treneris pagyrė aukštaūgį.

„Jis geras krepšininkas – jis lietuvis. Atrodo, kai kurios kitos valstybės sugeba surasti aukštaūgių, kurie tiesiog žino kaip žaisti.

Jis protingas krepšininkas. Turėjo gerus trenerius visą savo karjerą, kad ir kur žaidė. Jis nelabai žino mūsų derinius, tik pagrindines NBA schemas.

Jam būnant aikštėje tą ir darėmė. Manau, jis pasirodė gerai“, - mintis dėstė G. Popovichius.

Penktąsias serijos rungtynes „Spurs“ ir „Nuggets“ žais Denveryje žais ankstyvą trečiadienio rytą, 4:30 val.