2019.04.21 07:00

Nuggets nukovė „Spurs“ su geriausias rungtynes teksasiečių gretose sužaidusiu Motiejūnu

LRT.lt2019.04.21 07:00

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį septintąją vietą Vakarų konferencijoje užėmę San Antonijaus „Spurs“ namuose rezultatu 103:117 (34:22, 20:32, 25:37, 24:26) neprilygo prie sienos priremtiems Denverio „Nuggets“ krepšininkams. Sužaidus ketverias serijos rungtynės abi komandos yra pasidalinusios po dvi pergales.

Galingai startavę arenos šeimininkai LaMarcuso Aldridge‘o pastangų dėka pirmame kėlinuke atitrūko 12 taškų skirtumu, tačiau antrajame ketvirtyje iniciatyvą perėmęs serbas Nikola Jokičius leido svečiams prieš ilgąją pertrauką išlyginti rezultatą.

Serbas ir pirmą kartą šioje serijoje mačą starto penkete pradėjęs Torrey Craigas buvo pagrindiniai faktoriai, svečiams padėję antroje rungtynių dalyje susikrauti dviženklę persvarą, kurios San Antonijaus ekipa nebepanaikino.

Rezultatyviausią savo pasirodymą nuo atvykimo iki „Spurs“ klubą surengė Donatas Motiejūnas. Austrui Jakobui Poeltlui užsidirbus ketvirtąją pražangą, lietuvis pirmą kartą Teksaso ekipoje aikštėje pasirodė jau trečiojo ketvirčio pabaigoje.

D-Mo iškart pataikė abu dvitaškius, tačiau leido T. Craigui kitoje aikštės pusėje per jį pelnyti 5 taškus paeiliui.

Dar kartą ant parketo lietuvis pasirodė artėjant paskutiniojo kėlinio pabaigai ir San Antonijaus klubo vyriausiajam treneriui Greggui Popovičiui nusprendus suteikti žaidybinio laiko rečiau rungtyniaujantiems krepšininkams.

D. Motiejūnas tada pasižymėjo gražiu dėjimu į varžovų krepšį po Lonnie Walkerio perdavimo.

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge‘as 24 (9 atk. kam.), DeMaras DeRozanas 19 (7/13 metimų, 5 rez. perd.), Patty Millsas 12.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 29 (10/22 metimų, 12 atk. kam., 8 rez. perd.), Jamalas Murray 24 (6 rez. perd.), Torrey Craigas 18 (5/7 trit.).