Naujienų srautas

Sportas2019.04.19 17:14

Kovinio sporto legenda Marius Žaromskis kovos Vilniuje

LRT.lt, ELTA 2019.04.19 17:14

„Žvaigždė? Aš? Nesąmonė. Tai trukdo sportininkui, - atvirai sakė kovotojas Marius Žaromskis. - Bent jau man dėmesys visada trukdydavo. Lietuvoje pastebėjau, kad mane irgi žmonės atpažįsta. Pažiūri, pabaksnoja pirštais ir nueina. Lietuviai kuklūs“, rašoma puslapyje bushido.lt

Paskutinį kartą M. Žaromskis gimtinėje kovojo 2008 metais, kai „Bushido Hero's“ turnyre pirmajame raunde nokautavo lenką Jedrzejų Kubskį.

„Tai vyko senokai, tačiau viską prisimenu tarsi tai būtų vykę vakar“, - nusijuokė M. Žaromskis.

Jau kitais metais lietuvis tapo asociacijos „Bushido Dream“ čempionu, savo karjerą tęsė „Strikeforce“ ir „Bellator“ turnyruose. Paskutinį kartą oficialiai M. Žaromskis į narvą žengė prieš ketverius metus. „Bellator 132“ turnyre, teisėjų sprendimu, jis po trijų raundų kovos nusileido amerikiečiui Fernando Gonzalezui.

Gegužės 3 dieną Vilniaus „Siemens“ arenoje 38-erių metų šalies kovinio sporto legenda sugrįš į narvą - tai patvirtino tarptautinio turnyro „MMA Bushido'77 Fighting Championship“ organizatoriai.

„Kol sveikata leidžia, noriu pasidžiaugti akimirka prieš išeidamas į pensiją, - nusijuokė JAV besitreniruojantis kovotojas. - Per tuos metus neišeidavau iš sporto salės, judėdavau, didindavau savo ginkluotę. Daug dirbau su savimi, stengiausi suprasti padarytas klaidas ir atsakyti sau į pačius svarbiausius klausimus“.

M. Žaromskis tikino, kad šįkart narve žiūrovai jį pamatys kur kas įvairesnį: tiek stovėsenoje, tiek parteryje.

„Pasirengimas kovai? Nieko ypatingo. Tiesiog lieju prakaitą salėje. Tokia jau ta mano kasdienė rutina, - nusišypso kovotojas. - Sportas man yra tarsi narkotikas, negaliu be jo gyventi. Kai nesportuoju, atrodo, kad širdis stoja. Rimtai. Rytais pulsas siekia vos 30-40 dūžių per minutę“.

Jau kitą savaitę bus paskelbta, su kuo M. Žaromskis surems pirštines narve.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi