Sportas

2019.04.19 15:05

Reabilitaciją pradėjęs Mačiulis tikisi vasarą padėti rinktinei

LRT.lt2019.04.19 15:05

Šiandien „Gijos Klinikose“ apsilankęs Jonas Mačiulis nusiteikęs pakiliai. Krepšininko gydymą prižiūrintis „Gijos Klinikų“ ambulatorinės reabilitacijos vadovas, gydytojas Vytenis Trumpickas atskleidžia, jog operacija pavyko puikiai.

„Pooperacinis tinimas jau praėjo, šiandien ištraukti siūlai. Pradėsim reabilitaciją ir atsistatymą, jau šiandien planuojamas pirmasis kineziterapijos užsiėmimas.“ – pasakoja žymus sporto traumų gydytojas.

Paklaustas, kaip leidžia savo laisvalaikį, priverstinai viešėdamas Lietuvoje, Jonas Mačiulis buvo atviras.

„Pagaliau galiu praleisti daugiau laiko su senai matytais draugais. Šv.Velykoms iš Graikijos grįžta ir mano žmona su dukrelėmis. Šventes švęsime Lietuvoje“, – pasakojo krepšininkas

Traumą krepšininkas patyrė kovo 27 d., FIBA Čempionų lygos ketvirtfinalio dvikovos su Bambergo „Brose“ (Vokietija) metu. Jam lūžo kairiosios rankos alkūnkaulis ir trūko 2 raiščiai. Planuojama, jog reabilitacija po operacijos užtruks iki penkių mėnesių, tačiau gydytojas V. Trumpickas tikisi, jog J.Mačiulis kartu su Lietuvos nacionaline vyrų krepšinio rinktine kovos dėl pergalės Pasaulio taurės turnyre.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės krepšininkui ir Atėnų AEK (Graikija) puolėjui balandžio 8 d. sėkmingai atlikta sudėtinga operacija. Gydymą Lietuvoje sportininkas pasirinko net nesvarstydamas.

„Man čia viskas pažįstama, o svarbiausia – pasitikiu gydytojais ir chirurgais. Jie – savo srities profesionalai“, – gyrė medicinos personalą krepšininkas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.