2019.04.19 07:29

Be Embiido žaidę „76ers“ nukovė „Nets“ ekipą

LRT.lt2019.04.19 07:29

Ankstyvą penktadienio rytą NBA atkrintamųjų trečiose Rytų konferencijos pirmojo etapo rungtynėse Filadelfijos „76ers“ svečiuose 131:115 (32:24, 33:35, 32:31, 34:25) įveikė Bruklino „Nets“ krepšininkus.

Bretto Browno auklėtiniai jau pirmajame ketvirtyje spurtavo 11:2 ir prasidedant antrajam buvo susikrovę 8 taškų pranašumą – 32:24.

Kitus du kėlinius kova vyko taškas į tašką – Beno Simmonso ir Cariso LeVerto vedamos ekipos pademonstravo nemažai įspūdingų epizodų ir likus paskutiniajam kėliniui abi turėjo šansą iškovoti svarbią antrąją pergalę.

Vis dėlto, ketvirtajame kėlinyje rungtynes galutinai perėmė „76ers“. B. Simmonsas pelnė 13 taškų, o Pensilvanijos ekipa susikrovė 17 taškų pranašumą – 127:110. Jis leido užtrikrintai iškovoti pergalę ir serijoje išsiveržti į priekį 2-1.

„76ers“: Benas Simmonsas 31 (11/13 metimų, 9/11 baudų, 9 rez. perd.), Tobiasas Harrisas 29 (16 atk. kam.), J.J. Redickas 26 (5/9 tritaškių).

„Nets“: Carisas LeVertas (7 atk. kam.) ir D‘Angelo Russellas (12/26 metimų) – 26, Jarrettas Allenas ir Spenceris Dinwiddie – po 15.