2019.04.19 07:12

Namo grįžę „Spurs“ su Motiejūnu nesunkiai įveikė „Nuggets“

LRT.lt2019.04.19 07:12

Ankstyvą penktadienio rytą trečiąsias pirmojo rato NBA atkrintamųjų rungtynes sužaidė San Antonijaus „Spurs“ ir Denverio „Nuggets“. Puikiai ketvirtajame kėlinyje rungyniavę Greggo Popovichiaus auklėtiniai 118:108 (31:22, 30:36, 27:26, 30:24) nukovė Denverio ekipą.

Teksasiečiai ėmė tolti jau įpusėjus pirmajam ketvirčiui. Rudy Gay‘aus ir Derricko White‘o vedami „Spurs“ spurtavo 15:7 ir kėsinosi dar prieš ilgąją pertrauką atitolti tiek, kad varžovams vilčių nebeliktų.

Vis dėlto, Denverio klubas antrąjį kėlinį pradėjo 16:0 atkarpa ir atrodė, kad svečiai perlaužė rungtynes. Prieš ilgąją pertrauką San Antonijaus krepšininkai atsakė 21:8 spurtu ir susigrąžino trapią 3 taškų persvarą – 61:58.

Iki paskutiniojo kėlinio abu klubai grūmėsi apylygiai, tačiau netrukus aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą. Pirmąsias 8 ketvirčio minutes G. Popovichiaus kariauna laimėjo 26:10 ir užsitikrino pergalę bei serijoje išsiveržė į priekį 2-1.

Donatas Motiejūnas aikštėje pasirodė likus 4:13 min. Vienintelį dvitaškį realizavęs lietuvis pelnė 2 taškus ir atkovojo vieną kamuolį.

„Spurs“: Derrickas White‘as 36 (15/21 metimų), DeMaras DeRozanas 25 (9/18 metimų, 5 rez. perd.), LaMarcusas Aldridge‘as 18 (11 atk. kam.)

„Nuggets“: Nikola Jokičius 22 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Paulas Millsapas 14 (5/7 metimų), Gary Harrisas 12.