Sportas

2019.04.18 14:05

LFF taurės burtų transliacijos atgarsiai: futbolo vadovybei gėda, bus surengti nauji burtų traukimai

LRT.lt 2019.04.18 14:05

Ketvirtadienį oficialioje Lietuvos futbolo federacijos (LFF) „Facebook“ paskyroje surengta iššaukianti LFF taurės I ir II etapo burtų traukimo ceremonijos transliacija sukėlė didžiulį sprogimą viešojoje erdvėje, kuris privertė susiimti už galvų LFF vadovybę.  

Skaitykite: LFF taurės burtų traukimas sukėlė audrą internete: stebino provokuojantis merginos pasirodymas

Portalo LRT.lt kalbintas LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius tvirtino, jog pirminėje burtų traukimo ceremonijos idėjoje buvo planuota ir tiesioginės transliacijos metu matyta vėjo mašina, tačiau galutinis žiūrovų matytas renginys turėjo LFF vadovybės nepatvirtintų detalių.

„LFF pozicija paprasta – transliacija elementariai negatyvi. Apie mintį naudoti vėjo mašiną žinojau jau anksčiau ir tai buvo derinta su rinkodaros ir komunikacijos departamentu. Visgi tik tiesioginės transliacijos metu pamačiau visiškai nepriimtinus kameros rakursus iš apačios. Be to, merginos apranga buvo pernelyg išaukianti. Būtų buvę protingiau naudoti visiškai kitokią aprangą, o ne pasirinktą transliacijoje. Tai buvo rinkodaros ir komunikacijos departamento iniciatyva priimti sprendimai. Man asmeniškai gėda, jog visa tai pasirodė viešojoje erdvėje. Tokia transliacija nubraukė pastangas parodyti mūsų idėjas ir kuriamą įvaizdį“, – kalbėjo E. Stankevičius.  

Vienas iš LFF vadovų tikino, jog tiesioginei transliacijai buvo ieškomi vedėjai ir žinomi veidai, tačiau E. Stankevičius negalėjo atsakyti, kodėl transliacijos vedėju tapo vienas iš departamento darbuotojų Justinas Kontrimas ir, kodėl jo asistente buvo pasirinkta mergina, vardu Aistė.

„Buvo ieškomi žinomi veidai, kurie turėjo dalyvauti ceremonijoje ir padėti traukiant burtus. Buvo ieškomas ir vedėjas, tačiau nežinau, kodėl buvo apsistota ties tokiais pasirinkimais. Tai geras klausimas rinkodaros ir komunikacijos departamentui“, – aiškino generalinis LFF sekretorius.  

Visgi tai ne visos problemos. Pasirodo, transliacijos metu naudota vėjo mašino pūtė per stiprią oro srovę, kuri gerokai sutrukdė uždarytoje nedidelėje pataloje merginai traukti lapelius su komandų pavadinimais. Be to, transliaciją stebėję žiūrovai greitai išreiškė nepasitenkinimą pačiais burtais – internetautų nuomone, ceremonijos vedėjas sumaišė kai kurių komandų pavadinimus.

E. Stankevičiaus teigimu, LFF žada surengti naują burtų traukimo ceremoniją, kurioje būtų ištaisyti pirmojo, itin nepasisekusio, renginio klaidos.

„Neneigiu, jog nesugebėjome tinkamai įvertinti ir ekspertinės burtų traukimo ceremonijos dalies. Suprantame padarytas klaidas, todėl artimiausiu metu pranešime apie naują LFF taurės burtų traukimo ceremoniją“, – aiškino E. Stankevičius.