2019.04.18 07:35

„Bucks“ įpusėjo sėkmingą žygį pirmajame NBA atkrintamųjų etape

LRT.lt 2019.04.18 07:35

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Lietuvos laiku vykusiose NBA Rytų konferencijos pirmojo etapo antrose serijose rungtynėse užtikrintą pergalę 120:99 (38:27, 20:32, 35:17, 27:23) iškovojo Milvokio „Bucks“ ekipa namuose įveikusi Detroito „Pistons“ krepšininkus.

Nugalėtojus į pergalę vedė „Bucks“ trejetas – Ericas Bledsoe surinko 27, Giannis Antetokounmpo – 26, Khrisas Middletonas – 24 taškus. Serijoje iki keturių pergalių Milvokio klubas pirmauja rezultatu 2:0. Pirmoje dvikovoje Milvokio ekipa pergalę iškovojo rezultatu – 121:86. Kitos dvejos serijos rungtynės bus žaidžiamos Detroite.

Dar po dviejų kėlinių „Pistons“ ekipa pirmavo svečių arenoje minimaliu skirtumu – 59:58. Visgi dėl susirinktų pražangų tik 14 minučių pirmoje mačo dalyje žaidęs „Bucks“ lyderis G. Antetokounmpo iššovė trečiajame kėlinyje – pelnė 13 iš savo 26 taškų bei padėjo šeimininkams susikrauti dviženklę persvarą – 93:76.

„Pistons“ krepšininkams ketvirtajame ketvirtyje buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki 7 taškų, tačiau „Bucks“ daugiau intrigos sukurti neleido ir greitai susigrąžino užtikrintą persvarą bei laimėjo rungtynes.

Įpusėję reikalus pirmajame atkrintamųjų etape, „Bucks“ siekia laimėti pirmąją seriją nuo 2001 metų.

Milvokio „Bucks“: Ericas Bledsoe 27, Giannis Antetokounmpo 26, Khrisas Middletonas 24, Patas Connaunghtonas 18.

Detroito „Pistons“: Luke`as Kennardas 19, Andre Drummondas ir Reggie Jacksonas po 18.